0 800 30 77 33

Хірургія в Ужгороді

У відділенні хірургії в Ужгороді лікарі «ОН Клінік Ужгород» лікують новоутворення і пошкодження на шкірі, травми опорно-рухового апарату, припухлості в області суглобів.

У нашому відділенні використовуються малоінвазивні методики хірургічного втручання, що дозволяє провести операцію без надрізів і введення пацієнта в наркоз.

Ми приймаємо з:

Коли необхідний первинний огляд у хірурга

Первинна консультація у хірурга необхідна за підозри на переломи, вивихи. Крім того, проконсультуватися з хірургом слід за появи:

  • болю або припухлості в області суглобів;
  • ран на тілі (колотих, різаних, кусаних);
  • гематом (крововиливів у підшкірну клітковину), карбункулів (гнійних запалень шкіри та підшкірної клітковини), фурункулів (заповнених гноєм порожнин у шкірному покриві) та інших новоутворень.

Первинний огляд у хірурга в Ужгороді включає збір анамнезу та огляд пацієнта. У разі необхідності лікар направляє на проведення діагностичних досліджень. Здати лабораторні аналізи можна за попереднім записом. За підозри на розвиток доброякісних або злоякісних новоутворень шкіри може знадобитися консультація дерматолога. Після проведення діагностики хірург призначає індивідуальну схему лікування. Записатися до хірурга в Ужгороді можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Які захворювання лікує хірург в Ужгороді?

Лікування у хірурга включає використання методів малоінвазивного втручання (радіохвильової хірургії і лазерної хірургії). Перевагами малоінвазивних методів лікування є мінімізація ступеня травмування тканин і області хірургічного втручання в організм (оскільки для проведення операції робляться невеликі надрізи), а також відсутність необхідності застосування наркозу і скальпеля.

Хірургічний спосіб видалення новоутворень застосовується у випадках їх глибокого розташування (коли для їх видалення недостатньо зробити невеликий надріз на шкірі). Хірург лікує травми опорно-рухового апарату, а також підшкірні новоутворення (атерому шкіри, жировики під шкірою). До компетенції хірурга в Ужгороді входить розтин абсцесу, лікування врослого нігтя, видалення мозолів і фурункулів. Крім того, хірург займається лікуванням ліпоми і карбункулів, а також проводить видалення кліщів.

Записатися на консультацію хірурга і на малоінвазивну хірургію в Ужгороді можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису на прийом. Дізнатися вартість консультації хірурга можна на сайті або за телефоном.

Полянський Павло Антонович
Полянський Павло Антонович
Лікар відділення хірургії

Відгуки про лікарів-хірургів у Ужгороді

Вартість прийому лікарів хірургії у Ужгороді

Виклик лікаря хірурга додому
Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.