0 800 30 07 00

Проктологія в Черкасах

Відділення проктології «ОН Клінік Черкаси» спеціалізується виключно на безопераційних методах лікування геморою і тріщин прямої кишки (фісури).

Такі методики як латексне лігування та інфрачервона коагуляція дозволяють лікувати геморой 1-3 стадії без хірургічного втручання.

Ми приймаємо з:

За статистикою, проблеми з товстою кишкою виникають у кожного другого мешканця планети. Однак, не всі поспішають відвідати лікаря. Здається, такий делікатний дискомфорт простіше перетерпіти, ніж звертатися за допомогою до проктолога. Однак, болючість, свербіж і печіння в області заднього проходу самі по собі не зникають. Люди звертаються до лікаря лише тоді, коли хвороба перебуває в самому розквіті і дає ускладнення, які вимагають тривалого лікування.

Відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Черкаси» пропонує безопераційні методи лікування геморою та тріщин прямої кишки, а також інших захворювань ануса.

Вже на першому прийомі у проктолога пацієнту поставлять діагноз (після проктологічного огляду та збору анамнезу) і призначать комплексне лікування.

Огляд у проктолога включає:

Проктологічний огляд пацієнта в «ОН Клінік Черкаси» виконується на кушетці в зручному положенні. Людина лягає на бік і згинає ноги в колінах. Це одна з найбільш комфортних поз, яка дозволяє максимально розслабитися. За отриманими результатами лікар-проктолог визначає індивідуальну програму реабілітації.

В залежності від діагнозу проктолог:

  • призначає протизапальні препарати, які знімають біль та свербіж;
  • підбирає безопераційні методики (радіохвильову терапію, лікування латексними кільцями).

Несвоєчасне звернення до проктологічного центру при виникненні неприємних відчуттів у задньому проході призводить до розвитку важких захворювань. Наприклад, до виникнення парапроктиту, вторинного коліту, а також злоякісних пухлин. Чим довше триває запалення в анусі, тим складніше буде його усунути. На тлі запущеної форми проктологічної недуги загострюються хронічні хвороби. Своєчасне відвідування лікаря — перший крок на шляху до одужання.

Не відкладайте свій візит до лікаря. Наш центр проктології працює для вирішення найбільш «гострих» проблем. Записатися до лікаря в проктологічний медичний центр ви можете в зручний час.

Консультація лікаря-проктолога

Існує думка, що можна обійтися без планового відвідування проктолога. Якщо порівняти кількість візитів до уролога або гінеколога, то середня відвідуваність цих фахівців буде істотно вищою. Проте нехтувати проктологічними консультаціями не можна. По-перше, проктолог допоможе своєчасно виявити запалення в анусі. По-друге, допоможе попередити розвиток геморою або анальної тріщини цінними порадами.

Наприклад, мало хто знає, що введення до щоденного раціону 1,5-2 л чистої негазованої води і продуктів, що містять клітковину, сприяє запобіганню запорів. Останні — основна причина травмування слизової в області заднього проходу.

Індивідуальна консультація проктолога «ОН Клінік Черкаси» допоможе зберегти здоров'я товстої кишки. Плановий прийом лікаря-проктолога повинен стояти поряд із відвідуванням інших фахівців без винятків. А якщо ви відчуваєте ускладнене випорожнення або біль при дефекаціях, помітили нехарактерні виділення з ануса (наприклад, крапельки крові або слизу) — обов'язково пройдіть обстеження у проктолога. Це допоможе уникнути виникнення ускладнень.

Досвідчені лікарі-проктологи «ОН Клінік Черкаси» допоможуть вилікувати геморой, анальні бахромки та тріщини, а також позбавити від кондилом або папілом в анусі. Огляд у проктолога триває всього 10-15 хвилин. Попередня підготовка до лікарського візиту включає очисну клізму за допомогою кружки Есмарха (краще ввечері напередодні) і харчові обмеження (бажано йти натщесерце, допускається легкий перекус). Отримати детальну консультацію про підготовку до огляду ви можете за будь-яким із контактних телефонів, вказаних на сайті, або у лікаря.

Лікування у проктолога в Черкасах проходить амбулаторно без необхідності госпіталізації. Якщо призначається радіохвильова терапія або латексне лігування — процедури, тривалість яких в середньому не перевищує години, проводять у медичному центрі.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

  • геморой;
  • тромбоз гемороїдального вузла;
  • анальні бородавки і папіломи, а також тріщини;
  • анальні бахромки та поліпи;
  • криптит.

Діагностика і лікування проктологічних хвороб у мережі медичних центрів «ОН Клінік Черкаси» проводиться за допомогою сучасного обладнання. Використання європейського досвіду в складанні індивідуальних програм одужання допомагає досягти повного одужання і запобігти рецидивам хвороби. 

Якщо вас турбує анальна тріщина або анальні поліпи — не затягуйте, а поспішайте відвідати проктолога.

Пархомовський Максим Олександрович
Пархомовський Максим Олександрович
Лікар відділення проктології

Відгуки про лікарів-проктологів у Черкасах

Вартість прийому лікарів проктології у Черкасах

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.