Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування геморою методом лазерної вапоризації в Ужгороді

Геморой – найпоширеніше захворювання в проктології, викликане запаленням і розширенням вен прямої кишки. Патологія проявляється наступними симптомами:

 

 • відчуття дискомфорту і чужорідного тіла в області ануса;
 • утруднене випорожнення кишечника: запори, біль під час потуг;
 • печіння і свербіж в задньому проході;
 • кровотечі з ануса.

Виразність ознак залежить від стадії хвороби: якщо при незначному запаленні хворий відчуває легкий дискомфорт і періодичні запори, то при випаданні гемороїдального вузла біль стає інтенсивної і постійною.

 

Лікування геморою вимагає медикаментозної терапії, а іноді і оперативного втручання. Найбільш сучасною, безпечною і ефективною процедурою є видалення гемороїдальних вузлів лазером.

 

Що таке лазерна вапоризація?

Лазерна вапоризація в проктології – це малоінвазивна операція, заснована на впливі лазерного променя на пошкоджену ділянку прямої кишки. Під дією випромінювання патологічно змінені клітини «випаровуються», а здорові тканини слизової не зачіпаються. Лазер січе гемороїдальні вузли, «запаює» підслизову і слизову оболонки анального каналу, попереджаючи ризик ректальних кровотеч.

 

Лікування геморою лазером має ряд переваг:

 

 • мінімальна кількість протипоказань;
 • результативне лікування різних видів геморою (внутрішнього, зовнішнього, комбінованого, на різних стадіях);
 • відсутність загального наркозу: процедура проводиться під місцевою анестезією;
 • швидка і безболісна реабілітація: пацієнт повертається до звичного способу життя через 1-5 днів;
 • дана малоінвазивна операція не вимагає накладення швів;
 • лазерне випромінювання не зачіпає здорові тканини, що додатково скорочує час відновлення;
 • не потрібна госпіталізація;
 • відсутність рубців чи інших косметичних дефектів в операційному полі.

Ви можете пройти видалення геморою лазером в медичному центрі "ОН Клінік Ужгород". Для цього запишіться на первинний прийом до проктолога за контактним телефоном.

 

Як видаляють геморой лазером?

Лазерна вапоризація в проктології має мінімальну кількість протипоказань: наприклад, її можна проводити при анальних тріщинах або тромбозах. Але перед операцією необхідно пройти ряд обстежень, щоб виключити:

 

 • важкі захворювання серцево-судинної системи;
 • інфекції в гострій формі;
 • геморой в 4 стадії.

Перед операцією необхідно пройти повну діагностику. На основі отриманих даних лікар складе рекомендації щодо харчування та способу життя перед процедурою. Також це дозволяє переконатися у відсутності протипоказань і виробити оптимальну тактику маніпуляцій.

 

Сама малоінвазивна операція займає 15-20 хвилин і проводиться амбулаторно. Для знеболення використовується аплікаційна анестезія, після чого гемороїдальні вузли висікаються лазером. Промінь високої інтенсивності додатково знезаражує операційне поле, що виключає ймовірність запалення під час реабілітації. Процедура безкровна, шви не накладаються.

 

Після вапоризації пацієнт залишається під наглядом лікаря протягом декількох годин. Відновлення займає близько тижня, під час якого необхідно відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень, підйому тяжкостей, відвідування сауни чи басейну. Також буде потрібно дотримання спеціальної дієти, що пропише лікар. 

 

Дізнатися подробиці про видалення геморою лазером ви можете у фахівців центру "ОН Клінік Ужгород" за телефоном (0312) 45-15-15 або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.