Гастроентерологія

Порушення роботи органів травлення, в залежності від виду патології, що супроводжується низкою неприємних симптомів: больові відчуття різної інтенсивності, озноб, нудота, неприємний запах з рота, печія, порушення випорожнення. При появі таких проблем необхідно негайно пройти обстеження у гастроентеролога, так як раніше виявлення патології дозволить уникнути серйозних ускладнень і розвитку супутніх захворювань.

Діагностика, лікування та профілактика порушень шлунково-кишкового тракту успішно проводиться у відділенні гастроентерології медичного центру «ОН Клінік Полтава». Наші фахівці зможуть швидко і безпомилково визначити причину дискомфорту в животі, в області підшлункової залози, жовчного міхура, печінки, селезінки та інших органів черевної порожнини.

У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» прийом проводять досвідчені лікарі-гастроентерологи високої кваліфікації. Довіривши своє здоров'я нашим спеціалістам, ви можете бути впевнені в ефективності призначеного лікування.

Лікування захворювань ШКТ

Перш ніж приступити до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, лікарями медичного центру «ОН Клінік Полтава» проводиться обстеження шлунково-кишкового тракту. У першу чергу виконується збір анамнезу, що дозволяє з'ясувати у пацієнта характер скарг, термін їх виникнення і можливе місце локалізації патології. Після усного опитування проводиться фізикальне обстеження. Додаткова діагностика захворювання може включати призначення необхідних дообстежень, наприклад, ФГДС. На підставі отриманих результатів лікар ставить діагноз і встановлює персональну схему лікування.

У нашій клініці гастроентерології ви зможете вилікувати такі захворювання, як:

  • гастрит;
  • панкреатит;
  • дисбактеріоз;
  • виразкову хворобу шлунку і дванадцятипалої кишки;
  • коліт;
  • холецистит;
  • ентерит.

Лікування захворювань ШКТ проводиться за допомогою сучасних терапевтичних методик, що дозволяють швидко досягти успішного одужання та стійкої ремісії. У нашому медичному центрі для кожного пацієнта розробляється індивідуальна лікувальна програма, що включає лікарські засоби нового покоління, фізіопроцедури, а також спеціальну дієту.

Щоб записатися на прийом до лікаря-гастроентеролога в Полтаві, необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті нашого медичного центру. Також запис на консультацію здійснюється через форму зворотного зв'язку. Дата і час відвідування доктора будуть підібрані у відповідності з вашими побажаннями.

Вартість прийому лікаря-гастроентеролога:

Первинне обстеження 200 грн.

Повторний прийом 150 грн.

Фахівці «Гастроентерологія»

Ромец
Дар'я
Анатоліївна

Лікар-гастроентеролог. Друга категорія. Стаж роботи 11 років.

Орленко
Дмитро
Борисович

Лікар-гастроентеролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 15 років.

Дзвінок в один клік