5
(507 оцінок)
4
(4 оцінки)
3
(0 оцінок)
2
(14 оцінок)
1
(64 оцінки)
4.5
589 відгуків
Чудовий лікар і справжній професіонал! Прийом пройшов у дуже комфортній атмосфері. Ірина Василівна уважна до деталей і дійсно прагне допомогти. Щиро рекомендую!
Наталия
Біла Церква,
21.06.2026
Дякую за якісну і змістовну консультацію лікарю Монастирська Вікторія
Ірина
Біла Церква,
21.06.2026
Рудько Мар'яна Петрівна
Я проходила обстеження, хороший і приємний лікар знає свою справу.
Лікар:
Рудько Мар’яна Петрівна
Лікар Бакшеєв А. О. дуже приємний, толерантний, ввічливий, уважний. Лікування та операція пройшли задовільно. Я дуже вдячна йому за допомогу. Буду радити його іншим хворим.
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Сьогодні була на обстеженні у лікаря УЗД Виноградської Юлії Вадимівни. Мені дуже сподобалася її професійність, врівноважене, привітне спілкування, ділові рекомендації та поради.
Рекомендую всім за потреби звертатися до Юлії Вадимівни.
Лікар:
Виноградська Юлія Вадимівна
Дуже вдячна лікарю Грабовській Н. О за її ввічливість, доброту за якісне призначення лікуванню. Доброта лікує людей, більше таких врачів, дуже дякую, дякую.
Лікар:
Грабовська Наталія Олегівна
Була в Бакшеєва Андрія О. Лікар чудовий, душевний, вислухав мої скарги, допоміг підібрати лікування. Я дуже переживала і боялася процедури. Але все пройшло дуже добре!!! Рекомендую всім лікаря Бакшеєва А. О
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Вдячна персоналу ОН Клінік і особисто лікарю Монастирській В. А. за чуйне і професіональне обслуговування. За молодими лікарями — майбутнє України!
Хочу подякувати Анні Анатоліївні за уважне ставлення та підбір лікування токсичного гепатиту, що виник на фоні лікування онкології. Своєчасна терапія та підбір препаратів допоміг продовжити лікування, уникнути ускладнень та підтримати печінку. Завжди уважна до симптомів, та оперативно корегує терапію.
Також в клініці робила вакцину від гепатиту. Все минуло швидко, професійно , без ускладнень.
Лікар:
Дегтярьова Анна Анатоліївна
Після хвороби, я пройшла лікування, в лікаря Дегтярова Анна Анатолівна, дуже дякую за проведену роботу.
Я видужала, завдяки хорошій роботі проведеною до мого здоров'я лікар дуже високої кваліфікації і дійсно допомогає людям.
Я дуже вдячна
Лікар:
Дегтярьова Анна Анатоліївна
Ми щиро вдячні лікарю Дегтярьовій Анні Анатоліївні за працю, терпіння, грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи та доброзичливе ставлення. Дякую, що лікували.
Бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів у Вашій благородній справі та мирного неба
Лікар:
Дегтярьова Анна Анатоліївна
Були на прийомі у лікаря Дехтярьова Анна Анатоліївна
Прийняли вакцинацію, лікар все пояснила про побічні дії, наслідки побічних дій не спостерігалося, відносилися ввічливо, чемно, вакцинація потрібна для захисту свого організму, не боятися її проводити.
Лікар:
Дегтярьова Анна Анатоліївна