Logo
0 800 30 07 00

Неврологія в Черкасах

Неврологія – розділ медицини, що займається вивченням і лікуванням захворювань нервової системи. Невролог лікує патології центральної та периферичної нервової системи (цервікалгію, нетримання сечі, вегето-судинну дистонію).

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» неврологи займаються діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань. Запис на прийом до лікаря ведеться цілодобово.

Ми лікуємо:

Хто такий невролог

Лікар-невролог спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань головного, спинного мозку, нервів, вегетативної нервової системи, нервово-м'язових з'єднань і м'язів. Лікар, який профільно займається лікуванням патологій хребта, називається неврологом-вертебрологом.

Які хвороби лікує невролог у Черкасах

Невролог лікує захворювання, пов'язані з підвищенням і зниженням артеріального тиску, порушення сну, а також проблеми із судинами. Неврологічні розлади, які лікує невролог:

 • судинні захворювання (вегето-судинну дитонію, нейроциркуляторну дистонію);
 • хвороби хребта (болі в спині, остеохондроз);
 • захворювання периферичних нервів (радикуліт, неврит лицьового нерва, невралгію трійчастого нерва, периферичну нейропатію);
 • захворювання головного мозку (невропатії, тунельний синдром);
 • розлади сну (безсоння);
 • запалення нервових закінчень (запалення сідничного нерва).

Невропатолог спеціалізується на лікуванні цервікалгії (гострого болю в шиї) і нетриманні сечі. Також лікар лікує головні болі, розсіяний склероз та епілепсію.

Симптоми захворювань з неврології

До невролога потрібно йти за появи перших симптомів захворювань, наприклад, частих головних болів, постійного відчуття втоми, слабкості м'язів. Неврологічні симптоми:

 • порушення пам'яті, забудькуватість;
 • втрата свідомості;
 • проблеми із зором;
 • відчуття оніміння і поколювання кінцівок;
 • асиметрія обличчя;
 • головний біль, дзвін у вухах;
 • утруднення ковтання, осиплість голосу, труднощі з потисканням плечима або поворотом шиї;
 • м'язова слабкість, судоми, спазми;
 • пекучий або різкий біль у будь-якій частині тіла;
 • нервозність.

Невролог вирішує проблеми із запамороченням, втратою балансу і тремором рук. Також звернутися до невролога необхідно в разі болю в плечі, шиї та спині.

Консультація невролога в Черкасах

Прийом невролога починається з візуального огляду і збору анамнезу, зокрема попередніх способів лікування. Скарги на прийомі у невролога стосуються періодичності появи симптомів та інтенсивності болю. На медогляді невролог перевіряє координацію, баланс, рефлекси, м'язову силу, зір і слух.

Додатково невролог може призначити аналізи крові та сечі, УЗД судин. Також для отримання повної клінічної картини лікар може направити пацієнта до ендокринолога, кардіолога

Лікування захворювань у невропатолога передбачає прийом медикаментозних засобів (міорелаксантів, антидепресантів, знеболювальних, протизапальних), фізіотерапію, реабілітацію. У процесі огляду невролог може дати рекомендації щодо профілактики (правильного харчування, фізичних навантажень).

Записатися на консультацію невролога і лікування нервових захворювань у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Єгорова Марія Валеріївна
Єгорова Марія Валеріївна
Лікар відділення неврології

Відгуки про лікарів-неврологів у Черкасах

Єгорова Марія крутий спеціаліст, вона мені дуже допомогла.
Олена , 29.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Рекомендую лікаря-невролога Єгорову Марію Валеріївну. Дуже гарний та кваліфікований спеціаліст! Сподобалась консультація, максимально доступно та зрозуміло, при...
Анастасія , 30.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Чудова клініка, гарний сервіс! Прийняли мене день у день, що допомогло вчасно розпочати лікування. Лікар справжній професіонал та емпат, все чітко пояснила і за...
Олена , 15.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Прийом в клініці на вищому рівні. Лікар-невролог Марія Валеріївна Єгорова кваліфікований спеціаліст, лікування вперше дало гарний результат. Дякую і рекомендую!
Влад , 20.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Вдячна лікарю-неврологу Єгоровій Маріі Валеріівні за дійсно ефективне лікування👍🏻 Розумний і чуйний спеціаліст. Рекомендую!!!
Ірина , 20.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Висловлюю подяку спеціалісту-неврологу Єгоровій Марині Валеріївні за професіональне ставлення. Уважно вислухала скарги, призначила обстеження та лікування, післ...
Світлана , 23.05.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-неврологів у Черкасах

Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога
Виклик лікаря-невролога додому
900 грн
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.