Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Екзема

Існує безліч речей, які можуть неабияк зіпсувати настрій навіть самій життєрадісній людині. Наприклад, пляма від кави на сорочці або порвані джинси. Але якщо одяг можна змінити на нову, то різні дефекти й захворювання шкіри псують наш природний «одяг», і без медичної допомоги нам тут ніяк не впоратися. Екзема якраз є одним з таких неприємних дерматологічних захворювань.

Що таке екзема?

Екзема – це хронічне рецидивуюче захворювання шкіри. Воно проявляється у вигляді характерних висипань рожевого і червоного кольору. Під час висипання уражена хворобою ділянка шкіри злегка набрякає і покривається дрібними пухирцями.

Екзема на руках та інших частинах тіла – причини виникнення

Екзема не є заразним захворюванням. Причини її виникнення у здорової людини можуть бути найрізноманітніші: спадковість, захворювання внутрішніх органів (шлунок, печінка, нирки), а також вплив різних зовнішніх факторів. Екзема на ногах може виникнути під час тривалої екстремальної подорожі, коли складно повною мірою дотримуватися всіх правил гігієни. З тих же причин може бути викликана і екзема на руках. Лікування слід починати якомога раніше, щоб захворювання не набуло затяжної хронічної форми.

Які існують різновиди екземи?

На сьогоднішній день в медицині прийнято виділяти шість видів цього захворювання: справжня, дитяча, себорейна, професійна, атопічна та мікробна екзема. Лікування кожного виду здійснюється виходячи з причин, які спровокували хворобу. Так, наприклад, атопічна екзема виникає внаслідок алергічної реакції. Себорейна екзема, як видно з назви, є наслідком себореї та пов’язаних з нею нейроендокринних розладів. Якщо хворий в силу своєї професійної зайнятості часто взаємодіє з шкідливими токсичними або хімічними речовинами, то у нього може розвинутися так звана професійна екзема. Лікування цього захворювання необхідно проводити в комплексі, з урахуванням всіх перерахованих вище факторів.

Екзема – лікування захворювання в «ОН Клінік»

За роки медичної практики наші фахівці розробили ефективний комплекс медикаментозних заходів з лікування екземи. Для цього ми використовуємо спеціальні мазі, які створюються в лабораторіях «ОН Клінік» і є унікальними, так як їх не можна придбати в звичайній роздрібній аптеці. Як говорилося вище, екзема на руках та інших частинах тіла може виникати внаслідок різних причин і факторів, тому перед початком лікування всі пацієнти нашого медичного центру проходять повний комплекс обстежень і консультацію лікаря-дерматолога.

Унікальні методики лікування екземи в «ОН Клінік» мають комплексний характер, розглядаючи проблему з різних сторін. Ми допомагаємо нашим пацієнтам дуже швидко забути про те, що у них нещодавно була екзема на руках. Лікування в «ОН Клінік» проводиться без болю і операцій.

Записатися на консультацію до лікаря-дерматолога Ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним для Вашого регіону, або заповнивши просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік