Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Акне

Вугровий висип – нерідке явище під час перехідного віку, проте багато людей страждають від нього протягом багатьох років вже і в дорослому житті. Чорні цятки на обличчі або, як їх ще називають, – акне, створюють ніяковість при близькому спілкуванні з людьми і кожен день псують настрій вранці перед дзеркалом. Лікування вугрового висипу – це непросте завдання, але цілком здійсненне.

Чому з’являються вугрі на шкірі?

Найпоширенішою причиною появи вугрового висипу на тілі є перебудова гормональної системи організму (наприклад, в підлітковому віці). Після дванадцяти років у дітей починається період статевого дозрівання, організм дорослішає і змінюється. Все це протікає на тлі гормонального дисбалансу, який часто призводить до гіперфункції і гіперсекреції сальних залоз. Бактерії акне (Propionibacterium acnes), що розмножуються в волосяних фолікулах, також викликають запалення тканин і появу вугрового висипу.

Крім природних фізіологічних факторів, вугровий висип у дорослих людей часто виникає через неправильне харчування і нездоровий спосіб життя. Тому якщо Ви почнете лікування вугрового висипу, використовуючи тільки косметичні засоби, воно навряд чи буде дуже ефективним, і незабаром вугрі з’являться там же, де були раніше.

Стадії вугрового висипу

У дерматології виділяють чотири ступені вугрового висипу, які відрізняються один від одного в залежності від площі ураженої шкіри і типу запалення.

До першого ступеня відноситься вугровий висип, який проявляється в одному-двох місцях на обличчі у вигляді комедонів закритого і відкритого типу (чорні та білі цятки), а також одиничних папул (невеликі піднесення на шкірі, величиною від просяного до сочевичного зерна) і пустул (гнійнички).

Для другого ступеня вугрового висипу характерно проявлення запалень не тільки на обличчі, а й на інших частинах тіла (плечі, спина). Вогнища запалення виглядають так само, як і при першому ступені (комедони, папули, пустули).

При вугровому висипі третього ступеня папули і пустули стають дуже глибокими, з’являються рубці та темні плями.

Вугровий висип четвертого ступеня супроводжується неприємними болючими відчуттями. На шкірі з’являються великі синюшні скупчення з кістами, вузлами і атрофічними рубцями.

Вугровий висип: лікування в «ОН Клінік»

На жаль, досить часто люди звертаються за професійною допомогою тільки тоді, коли безрезультатно перепробувані всі методи нетрадиційного лікування, знайдені в інтернеті або запропоновані бабусями, дідусями та іншими родичами. Ви повинні розуміти, що коли захворювання сягає 4-го ступеня, на обличчі залишаться глибокі рубці, позбутися яких допоможе тільки ніж пластичного хірурга. Навіщо Вам все це, коли існують сучасні ефективні методики лікування вугрового висипу?

У медичному центрі «ОН Клінік», крім спеціальних мазей і препаратів, лікування вугрового висипу проводиться із застосуванням вузькоспектральної фототерапії. Ця процедура абсолютно безпечна для здоров’я, не викликає ускладнень і побічних ефектів.

Комплексне лікування вугрового висипу в «ОН Клінік» дозволяє досягти дуже високих результатів і видимих позитивних змін вже на ранніх етапах лікування.

Записатися на прийом до лікаря-дерматолога в «ОН Клінік» Ви можете, зателефонувавши за номером телефону, що вказаний для Вашого регіону, або заповнивши просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік