Logo
0 800 30 77 33
Іконка PC

Отзыв Людмила от 15.11.2019 о враче Федоткин Вадим Борисович

Люди, перед тим як лікуватись в цій клініці, сто разів обміркуйте, щоб не потрапити в халепу, як я. Мені теж обіцяли безболісне лікування геморою та комфортне життя. Натомість пустий гаманець і психологічна травма. І вже замість 3 вузлів, які начебто мені вилікували, через місяць рецедив. А коли я звернулася до свого там лікаря Федоткіна Вадима Борисовича зі своїми скаргами, він сказав, що то соляна кислота потрапляє в пряму кишку і подразнює її. А А через тиждень я вже з гострою біллю в черкаській ЦРЛ в операційній де мені дійсно якісно і без болі видалили вже не 3 , а 4 вузла ще і поліп. І це після чотирьохмісячного лікування в ОН Клінік!
Людмила
Черкассы, 15.11.2019 Показать ответ
Оценка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для проведення конструктивного розбору ситуації очікуємо від Вас обіцяний медичний документ. На все добре.
Служба контроля качества ОН Клиник

Отзывы о враче Федоткин Вадим Борисович

Читать все отзывы

Врачи-проктологи в Черкассах

Услуги проктолога в Черкассах

Оставить отзыв
Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Нажимая на кнопку Отправить Вы даете согласие на обработку данных, и соглашаетесь с условиями пользовательского соглашения
Превышен лимит запросов. Попробуйте через 5 мин.