Logo
0 800 30 07 00

Діагностика в Черкасах

Відділення функціональної діагностики спеціалізується на обстеженні функціональних можливостей організму.

Пройти обстеження організму в Черкасах можна в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси».

Ми проводимо:

Показання до діагностики організму

Обстеження організму в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» включає функціональну діагностику та ендоскопію. Діагностика здоров'я може бути проведена як за призначенням лікаря, так і за бажанням пацієнта.

Діагностика організму необхідна як за наявності ознак нездужання, так ы для профілактики за відсутності скарг. Функціональна діагностика в Черкасах включає:

ЕКГ — це метод функціональної діагностики роботи серця. Кардіограма є записом на папері електричної активності та скорочень серця і дозволяє діагностувати стан серцевого м'яза, а також серцевий ритм.

За допомогою кардіограми можна визначити ішемічну хворобу серця, інфаркт міокарда, фібриляцію передсердь, екстрасистолію. Показання до ЕКГ:

  • загальне нездужання та слабкість;
  • підвищена втомлюваність;
  • задишка за незначного фізичного навантаження;
  • прискорене серцебиття та відчуття перебоїв у роботі серця;
  • біль у грудях.

Електрокардіограма необхідна людям, які страждають на гіпертонію та цукровий діабет, оскільки підвищення тиску і цукру може призвести до захворювань серця. Пройти ЕКГ також потрібно людям, які планують активно займатися спортом.

ЕЕГ — метод функціональної діагностики головного мозку, що дозволяє оцінити структурні та функціональні зміни органу. За допомогою електроенцефалографії можна визначити наявність пухлин головного мозку та оцінити зміни стану судин. Також ЕЕГ може призначатися за регулярного головного болю невизначеного генезу.

Функціональна діагностика в Черкасах

Пройти медичну діагностику в «ОН Клінік Черкаси» можна за попереднім записом. Перевірка організму за допомогою кардіограми займає 10-15 хвилин і не вимагає спеціальної підготовки. Під час обстеження людина перебуває в положенні лежачи на кушетці. На оголену грудну клітку, зап'ястя та кисті кріпляться електроди та записується серцева діяльність. Запис ЕКГ безболісний і не має протипоказань.

Розшифровку кардіограми проводить лікар функціональної діагностики, за результатами діагностики серця видається висновок. Висновок ЕКГ не є діагнозом, тому після обстеження необхідно записатися на прийом до сімейного лікаря чи кардіолога.

Записатися на діагностику здоров'я в Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна через форму запису або за телефоном, вказаним на сайті. Дізнатися вартість ЕКГ з розшифровкою можна також на сайті та за телефоном.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Черкасах

Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.