Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Біль під час сім'явиверження

Біль під час сім'явиверження негативно впливає на якість сексуального життя чоловіка. Біль під час еякуляції буває гострим і ниючим, може виникати в момент сім'явиверження або відразу після нього.

Причинами, з яких може виникати біль після еякуляції, найчастіше є різні урологічні патології, до яких відносяться такі гострі запальні захворювання, як простатит, везикуліт, колікуліт, уретрит і ін. Під час цих захворювань болі пов'язані з набряком у зоні сім’яного горбика й запальним процесом, що порушують процес викиду сперми із сім'явивідних шляхів.

Лікування болю після сім’явиверження ґрунтується на терапії захворювання, що послужив причиною болючого симптому. Для точної діагностики необхідна консультація уролога.

У ряді випадків певні болі після сім’явиверження з'являються при частому використанні перерваного статевого акту як методу контрацепції. Відповідно, перехід на використання іншого методу контрацепції іноді є достатньою умовою для рятування від болю під час сім'явиверження.

А якщо ні, то не потрібно відкладати візит у медичний центр андрології, тому що швидше за все печіння після еякуляції вказує на наявність захворювання, що вимагає грамотного лікування під контролем кваліфікованого лікаря.

Для діагностики причин, що викликають різні болі (наприклад, печіння) під час еякуляції, необхідно пройти комплексне обстеження, що включає:

Крім того, для виявлення статевих інфекцій за необхідності проводяться зішкріби зі стінки сечівника.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік