Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування урологічних захворювань у жінок

Дуже часто жінки помилково звертаються до гінеколога з урологічними проблемами. До чого це призводить? До невдало підібраного лікування, різних ускладнень, перетікання хвороби в хронічну форму.

Основними причинами виникнення захворювань жіночої сечостатевої системи лікарі-урологи називають недоліковані інфекції в організмі, періодичні купання в прохолодній воді, часту зміну статевих партнерів, носіння синтетичної білизни. Крім того, проблеми з нирками або сечовим міхуром можуть з’явитися через прагнення виглядати модно і стильно в будь-який час року, нехтуючи правилом, коли потрібно одягатися по погоді. Носіння коротких спідниць в холодні та дощові сезони призводить до появи пієлонефриту або циститу.

Лікування пієлонефриту у жінок повинен проводити тільки уролог, до якого пацієнтку найчастіше після огляду направляє гінеколог.

Що ж лікує уролог?

Уролог допомагає побороти пієлонефрит, цистит, усунути порушення сечовипускання (гіперреактивність сечового міхура, міхурово-сечовідний рефлюкс, енурез), ліквідувати нориці, які утворюються в уретрі, а також камені та пісок у нирках. Методи лікування пієлонефриту лікар підбирає тільки після збору анамнезу та попередньої постановки діагнозу.

В «ОН Клінік» відділення жіночої урології оснащено зручними кабінетами для прийому пацієнтів і сучасною технікою. Якщо ви відчуваєте печіння або біль під час сечовипускання, часті позиви в туалет, біль внизу живота – поспішайте відвідати жіночого уролога.

Коли потрібно відвідувати жіночого уролога?

Незважаючи на те, що лікуватися жінки не люблять, і до останнього сподіваються, що «саме пройде», жартувати зі здоров’ям не варто. Тому при перших же симптомах урологічних або гінекологічних захворювань варто звернутися до лікаря.

В «ОН Клінік» ви зможете отримати схему терапії вже сьогодні. Ефективне лікування циститу у жінок, як і при будь-якому іншому урологічному захворюванні, залежить від компетентності лікаря та індивідуального підходу до проблеми. Зокрема, медикаментозне лікування циститу у жінок засноване на призначенні таблетованих препаратів, які не викликають ускладнень та усувають навіть гострі симптоми.

Тільки в разі крайньої необхідності лікар призначає антибіотики. Наприклад, лікування пієлонефриту у жінок антибіотиками обов’язкове при гострій і хронічній формах запалення нирок. Вибір препарату залежить від збудника інфекції (кишкової палички, ентерокока), який визначається після обов’язкової здачі аналізу сечі. Це дає можливість усунути причину запалення, впоратися з його симптомами без ускладнень для імунної та інших систем.

Призначення антибіотиків проходить тільки за показаннями, якщо більш щадні препарати не можуть надати потрібний ефект. Без них найчастіше лікується сечокам’яна хвороба у жінок. Лікування цього захворювання ґрунтується на медикаментах, які сприяють розчиненню каменів.

Що стосується методів лікування циститу у жінок в «ОН Клінік», вони зводяться до призначення антибактеріальних і болезаспокійливих ліків.

На прийомі лікар докладно пояснить схему терапії та вкаже на основні профілактичні заходи. Останні залежать від виду урологічної хвороби. Наприклад, профілактика сечокам’яної хвороби у жінок зводиться до:

  • переходу на здорове харчування (виключення гострих і смажених страв);
  • нормалізації відтоку сечі (вживання достатньої кількості води – 1,5-2 л чистої негазованої води в добу);
  • періодичним або постійним заняттям спортом (гімнастикою, ранкової або вечірньої зарядкою, лікувальною фізкультурою).

Запишіться в «ОН Клінік» до лікаря за контактним телефоном або за допомогою форми зазначеної на сайті, щоб позбутися від болю в області нирок або частих позивів в туалет. Жіночий уролог допоможе зменшити неприємну симптоматику вже сьогодні і підібрати діючий варіант лікування.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Харкові
(м. Палац Спорту)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік