Відділення трихології в Черкасах

Трихологія – це новий напрямок в медицині, сформований на базі дерматології.
Трихологія вивчає будову і фізіологію волосся і волосистої частини шкіри голови, охоплює питання, пов'язані з діагностикою, патогенезом і лікуванням хвороб волосся і шкіри голови, а фахівець в цій області – трихолог.

Ми лікуємо:

Лікарі-трихологи медичного центру «ОН Клінік Черкаси» надають консультативну допомогу, проводять обстеження, встановлюють діагноз і призначають лікування таких захворювань:

У своїй повсякденній практиці наші фахівці застосовують сучасні методи дослідження і процедури по відновленню, збереженню здоров'я волосся і шкіри волосистої частини голови. Розуміння механізмів, що призводять до випадання волосся і розвитку патологічних процесів в епідермісі голови, дозволяє нам швидко і ефективно виявити причину захворювання і вилікувати пацієнта.

Випадання волосся у чоловіків і жінок є не тільки естетичної проблемою, воно відображає порушення в роботі організму і може вказувати на наявність запального процесу. Так, наявність себореї може свідчити про дисбактеріоз і зниження імунітету у пацієнтів обох статей, а випадання волосся у жінок служить сигналом про збої в сфері ендокринології.

Для надання максимально результативної допомоги різнопрофільні лікарі нашого медичного центру працюють в тісній взаємодії, а нашим пацієнтам доступні консультації суміжних фахівців.

Ознаками необхідності записатися на прийом до трихолога медичного центру «ОН Клінік Черкаси» є:

  • лущення шкіри голови;
  • поява сверблячки і лупи;
  • запалення шкіри голови;
  • підвищене або осередкове випадання волосся;
  • жирність шкіри голови;
  • ламкість волосся та ін.

Як проходить лікування волосся і шкіри голови в «ОН Клінік Черкаси»?

Лікування волосся, як і лікування шкіри голови неможливе без з'ясування причин виникнення проблеми та встановлення точного діагнозу. У нашому медичному центрі, після збору скарг пацієнта і даних його сімейного анамнезу, ми проводимо цифрове обстеження за допомогою комп'ютерного тріхоскопу.

Це дослідження дозволяє оцінити стан всіх структур волоса:

  • волосяного кореня (цибулини);
  • волосяного мішечка (фолікула);
  • сальної залози.

Для огляду у трихолога не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Єдине, що потрібно - помити голову за добу до консультації і не використовувати ніякі косметичні засоби по догляду за волоссям.

Наступним етапом є розробка індивідуального курсу терапії. Ми настійно рекомендуємо не займатися самолікуванням і не застосовувати сумнівні народні рецепти лікування, оскільки це може істотно прискорити розвиток хвороби і відстрочити бажане відновлення здоров'я.

Призначення кваліфікованого трихолога найчастіше включають в себе комбінацію методів лікування, серед яких: медикаментозний курс, фізіотерапевтичні процедури і корекція способу життя пацієнта.

Профілактика захворювань волосся і шкіри голови

Не менш значущим етапом терапії є і профілактика рецидивів захворювань волосся і шкіри голови. Тому для наших пацієнтів ми готуємо програму по щоденному догляду та попередженню появи травм, сухості епідермісу голови і ламкості волосся, активізації грибка шкіри голови і виникнення запальної реакції.

Вартість прийому лікарів трихології у Черкасах

Первинний прийом лікаря-трихолога
310грн. / 295грн.
Повторний прийом лікаря-трихолога
240грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
310грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-трихолога
310грн. / 295грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
310грн. / 295грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
240грн. / 228грн.
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі