Logo
0 800 30 07 00

Check-up здоров'я в Черкасах

Здоров'я є однією з головних цінностей у житті людини.

Але щоб зберегти його на довгі роки, важливо не тільки позбутися від шкідливих звичок і дотримуватися здорового способу життя, а й регулярно проходити check-up організму. Комплексний медичний огляд потрібен, навіть якщо нічого не турбує.

Ми проводимо:

Чекап організму дозволяє переконатися, що зі здоров'ям все гаразд або виявити захворювання на початковій стадії, коли воно ще не супроводжується симптомами і його лікування найбільш результативно. Програма діагностики здоров'я підбирається для пацієнта залежно від статі, віку, способу життя та інших факторів.

Що таке Check-Up здоров'я?

Регулярна перевірка здоров'я в нашій країні поки не стала поширеною практикою, тому багато людей ще не знають, що таке чекап і навіщо він потрібен. Check-Up - це програма комплексної діагностики організму для виявлення захворювань на початковій стадії. В процедуру включені всі необхідні аналізи і дослідження, що дозволяють лікарям отримати повне уявлення про процеси, що протікають в організмі пацієнта. Будь-яке виявлене відхилення дозволяє провести уточнюючі обстеження для постановки вірного діагнозу, розробки схеми лікування і профілактики можливих захворювань.

Check-Up проводиться за один день за різними програмами, що відрізняється в залежності від статі пацієнта. Ціна на діагностику здоров'я залежить від обсягу виконаних досліджень і кількості лікарських консультацій.

Кому потрібно проходити Check-up?

Повне обстеження організму підходить людям, які прагнуть підтримувати своє здоров'я.

Лікарі рекомендують проходити Check-Up мінімум раз на рік, особливо людям:

 • які зазнають невизначені симптоми (підвищену стомлюваність і сонливість, апатію, зниження працездатності);
 • які планують подорож або тривале відрядження, щоб переконатися, що поїздка відбудеться без серйозних проблем зі здоров'ям;
 • які раніше не проходили комплексне обстеження, і бажаючим отримати загальне уявлення про стан здоров'я;
 • планують дитину: діагностику здоров'я повинні пройти обидва партнера, так як такі патології, як гіпотиреоз, гепатит В, токсоплазмоз, інфекції, що передаються статевим шляхом, знижують вірогідність зачаття, а також можуть стати причиною розвитку ускладнень під час вагітності;
 • після 40 років: з віком збільшується ризик розвитку хронічних патологій - серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, остеопорозу та інших. Багато з них можна запобігти, якщо щорічно проходити медичний чекап, скорегувати свій спосіб життя і дотримуватися рекомендацій лікаря;
 • мають спадкову схильність до розвитку певних патологій. Якщо у когось з близьких родичів діагностовано цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні або інші захворювання - це вагома причина пройти повне обстеження організму;
 • мають шкідливі звички: куріння або зловживання алкоголем не проходять безслідно для здоров'я і негативно впливають на роботу всього організму;
 • працюючим на шкідливому виробництві або тим, хто проживає на екологічно забрудненій території. Повна перевірка здоров'я потрібна навіть за умови поліпшення умов праці або зміни місця проживання, так як ці несприятливі фактори можуть негативно відбитися на здоров'ї навіть через кілька років;
 • перехворіли COVID-19. Коронавірусна інфекція здатна вражати життєво-важливі органи і системи організму - легені, серце, кровоносні судини, що також підвищує ймовірність розвитку проблем зі здоров'ям у майбутньому.

По прибуттю в медичний центр пацієнт йде до терапевта (лікар-координатор), який направляє на діагностику і здачу аналізів. Повна діагностика здоров'я займає всього один день.

Чим відрізняється Check-up для чоловіків і жінок?

Відмінності в програмах check-up для чоловіків і жінок обумовлені особливостями їх фізіології, що в кінцевому результаті впливає на вид і обсяг необхідних досліджень. Тому ціна на check-up для жінок за програмою мінімум вище, ніж для чоловіків.

Щоб оцінити базові показники здоров'я, жінку записують на прийом до терапевта і гінеколога. Жіноча статева система більш тендітна, так як її правильне функціонування залежить від безлічі факторів: гормонального балансу, віку, способу життя, генетики та інших.

У чекап для жінок, крім консультації гінеколога, входить також ультразвукове дослідження молочних залоз, органів малого таза і мазок на урогенітальну мікрофлору. Перераховані дослідження дозволяють виявити патологічні зміни на ранній стадії, що є дуже важливим для ефективного лікування та збереження репродуктивного здоров'я.

У check-up для жінок також входить аналіз крові на гормони щитоподібної залози, відповідальної за обмін речовин в організмі. Одним з найбільш важливих досліджень в рамках діагностики жіночого здоров'я є відеокольпоскопія - огляд піхви і шийки матки під багаторазовим оптичним збільшенням. Відеокольпоскопія дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах - ерозію, ендометріоз і рак шийки матки на ранніх стадіях, коли симптоми ще відсутні.

Чоловіків для оцінки основних показників здоров'я записують до терапевта і уролога. У базовий check-up для чоловіків, крім аналізів крові і електрокардіограми, входить дослідження гормонального статусу (тестостерон, гормони щитоподібної залози та інші), що впливає на репродуктивну функцію і загальне самопочуття.

Чекап для чоловіків також передбачає дослідження сперми і секрету простати на мікрофлору для виявлення запальних захворювань сечостатевої системи. У розширеному варіанті чекапа чоловік здає аналізи на основні інфекції, що передаються статевим шляхом.

Навіщо потрібно проходити Check-up?

Важливість регулярної перевірки здоров'я важко переоцінити, оскільки вона дозволяє уникнути розвитку багатьох важких захворювань, які суттєво впливають на якість і тривалість життя. Проходити check-up потрібно, щоб:

 • отримати вичерпну інформацію про стан свого здоров'я. Результати діагностики знадобляться також на консультації сімейного лікаря або іншого фахівця;
 • виявити схильність до розвитку деяких патологій (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, атеросклероз та інші) і вчасно вжити заходів, щоб знизити ризик захворіти ними;
 • заощадити гроші на лікуванні. Вартість чекапа набагато нижче витрат на тривалу терапію або хірургічну операцію;
 • вчасно діагностувати захворювання і запобігти розвитку ускладнень;
 • збільшити тривалість життя;
 • зберегти життя - більшість онкологічних захворювань, виявлених на ранній стадії, успішно піддаються терапії.

Як часто потрібно проходити Check-up?

Рекомендована частота проходження чекапа організму залежить від статі, віку, способу життя, спадкової схильності до розвитку важких захворювань і загального стану здоров'я людини. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує проходити повну діагностику організму мінімум раз на рік навіть при відсутності скарг на здоров'я.

Що входить в Check-up від «ОН Клінік Черкаси»

В Check-Up входить: УЗД внутрішніх органів, аналізи (клінічний аналіз крові і сечі, біохімія, Гепатит В, сифіліс, аналіз на цукор і ін.). Після діагностики і здачі аналізів пацієнта обстежують вузькі фахівці: уролог, гінеколог, мамолог (для жінок), дерматолог, ендокринолог, невролог, гастроентеролог. Через тиждень після обстеження з пацієнтом зв'яжуться і він отримає на пошту результати. Далі пацієнт приходить до терапевта, отримує висновок Check-Up і вичерпні коментарі за результатами.

На даний момент в медичному центрі є 5 видів пакетів Check-Up.

Minimum жіночий варіант — 6 853 грн:

 • прийом лікарів: сімейний лікар, гінеколог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія урогенітального мазка, цитологія, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, глюкоза), ПЛР. Пакет №09.04.«Урогенітальний (повний)» (якісне визначення, у/г зішкріб, 1. Gardnerella vaginalis 2. Mycoplasma genitalium 3. Ureaplasma spр (parv.+urea.) 4. Trichomonas vaginalis 5. Chlamydia trachomatis 6. Mycoplasma hominis 7. Neisseria gonorrhoeae 8. Candida albicans 9. CMV 10. HSV 1/2 типів 11. ВПЛ 16,18 типів), Пакет №01.06.«Тиреоїдний» (ТТГ, Т3 віл., Т4 віл.), аналіз калу (копрограма);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза трансвагинально, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, молочних залоз, щитовидної залози), відеокольпоскопія.

Medium жіночий варіант — 9 858 грн:

 • прийом лікарів: сімейний лікар, гастроентеролог, невролог, гінеколог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія урогенітального мазка, цитологія (ПАП-тест), Тест на хелікобактер пілорі, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, загальний білок, ЛФ, альбумін, креатинін, сечовина, глюкоза ), Паразитарний (IgG до Echinococcus granulosu, Trichinella spiralis, Opisthorchis falineus, Tocsocara canis, Anisakis simplex), аналіз калу (копрограма), ПЛР. Пакет №09.04. «Урогенітальний (повний)» (якісне визначення, у/г зішкріб, 1. Gardnerella vaginalis 2. Mycoplasma genitalium 3. Ureaplasma spр (parv.+urea.) 4. Trichomonas vaginalis 5. Chlamydia trachomatis 6. Mycoplasma hominis 7. Neisseria gonorrhoeae 8. Candida albicans 9. CMV 10. HSV 1/2 типів 11. ВПЛ 16,18 типів), Пакет №01.06.«Тиреоїдний» (ТТГ, Т3 віл., Т4 віл.), вірус гепатиту В (поверхневий антиген вірусу гепатиту В, HBsAg, якісний тест), вірус гепатиту С (антитіла до вірусу гепатиту С, anti-HCV, якісний тест);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза трансвагинально, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, молочних залоз, щитовидної залози), відеокольпоскопія.

Minimum чоловічий варіант — 6 051 грн:

 • прийом лікарів: сімейний лікар, уролог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, глюкоза), бакпосів урогенітального тракту + АБГ (бакпосів сперми + АБГ), мікроскопія соку простати, Пакет № 02.25 «Гормональний профіль» (пролактин, естрадіол, тестостерон, ГСПГ, ІСТ, ДЕА-С), спермограма, аналіз калу (копрограма);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза чоловіків, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози).

Medium чоловічий варіант — 9 632 грн:

 • прийом лікарів: сімейний лікар, уролог, гастроентеролог, невролог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія соку простати, бакпосів у/г тракта + АБГ (бакпосів сперми+АБГ), антитіла сумарні до Helicobacter pylori (Хелікобактеріоз, IgA+M+G до Helicobacter pylori), біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін, глюкоза, креатинин, сечовина, сечова кислота, холестирин), Пакет 10.03 Діагностика паразитарних захворювань (IgG к Echinococcus granulosu, Trichinella spiralis, Opisthorchis falineus, Tocsocara canis, Ascaris lumbrikoides, АТ суммарные к Giardia lamblia), Пакет № 09.05 «Секс у великому місті» (ПЛР визначення 6 інфекцій+у/г мазок на флору) (1. Mycoplasma genitalium  2. Ureaplasma spр (parv.+urea.) 3. Trichomonas vaginalis 4. Chlamydia trachomatis 5. Mycoplasma hominis 6. Neisseria gonorrhoeae), Аналіз калу (копрограма), спермограма, Пакет № 02.25 «Гормональний профіль» (пролактин, естрадіол, тестостерон, ГСПГ, ІСТ, ДЕА-С);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза чоловіків, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози).

«Попередження інсульту» — 2 743 грн:

 • первинний консультативний прийом лікарів: невролог, кардіолог;
 • повторний консультативний прийом невролога;
 • аналізи: клінічний аналіз крові (ЗАК + лейкоформула), пакет № 66 «Цереброваскулярний» (холестерин, α-, β-, пре-β-ліпопротеїди, тригліцериди, ІА, СРБ, ПТЧ, ПТІ, МНВ, АЧТЧ, фібриноген, магній, кальцій);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД серця.

Де в Черкасах можна пройти повне медичне обстеження?

Пройти обстеження Check-Up в Черкасах можна в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Ми використовуємо сучасні УЗД-апарати, що дозволяють отримати точні дані про стан здоров'я. Лабораторні дослідження виконуються на передовому обладнанні за сучасними технологіями. Протягом тижня ви отримаєте повну інформацію про ваше здоров'я! Записатися на обстеження можна за контактним номером телефону медичного центру «ОН Клінік Черкаси».

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.