Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування цитомегаловірусу в Харкові (м. Пушкінська)

Зараження цитомегаловірусом може відбуватися непомітно. У більшості випадків симптоматика хвороби проявляється як ознаки застуди або ГРВІ: у людини підвищується температура тіла, починають сльозитися очі, з'являється нежить і болить горло. У деяких випадках можуть запалитися лімфовузли, печінка або селезінка. Відсутні симптоми цитомегаловірусу лише в категорії людей з досить сильним імунітетом.

Нерідко в зараженого виникає мононуклеозоподібний синдром. Цей стан, коли цитомегаловірусна інфекція ще не проникла в усі життєво важливі органи й організм намагається з нею впоратися власними силами. Зазвичай такий синдром виникає в період з 20 по 60 день із моменту зараження. Для нього характерне різке підвищення температури тіла, поява ознобу, втоми та сонливості.

Причини появи цитомегаловірусу можуть бути різними. Зараження відбувається в результаті потрапляння вірусу в організм через слину, сперму, слизові статевих органів, кров і навіть грудне молоко.

Точна діагностика цитомегаловірусу можлива тільки досвідченим фахівцем. Не варто самостійно лікувати хворобу препаратами, придбаними в аптечній мережі. Це може ще більше послабити захисні сили організму, що зробить одужання більш затяжним.

Лікування в Харкові

Досвідчені лікарі медичного центру «ОН Клінік Харків» індивідуально підбирають методи лікування цитомегаловірусу. Діагноз може встановити лише лікар, який після огляду пацієнта та збору анамнезу підбере діючий варіант лікування.

Ефективне лікування цитомегаловірусу в медичному центрі включає підбір протизапальних і противірусних лікарських засобів, які підтримують імунітет. Вибір препарату залежить від прояву симптоматики цитомегаловірусу. При безсимптомній інфекції лікар може призначити підтримуючу імунотерапію, а при явних ознаках хвороби також призначається приймання противірусних препаратів.

За відсутності лікування можуть виникати ускладнення цитомегаловірусу, такі як:

  • ураження зорових органів;
  • проблеми з травною системою;
  • проблеми роботи головного мозку;
  • розвиток злоякісних пухлин;
  • у жінок викидень або патології ЦНС плода.

Профілактика цитомегаловірусу зводиться до підтримки імунітету, своєчасного лікування всіх запальних процесів в організмі, використання презервативів під час статевого контакту. Також слід проходити періодичний огляд у гінеколога/уролога раз на півроку або рік.

Записатися на прийом до лікаря в медичний центр «ОН Клінік Харків» і одержати комплексне лікування цитомегаловірусу можна в будь-який зручний час. Запишіться на прийом за допомогою форми зворотного зв'язку або по телефону, вказаному на сайті, уже зараз.

Останні статті у блозі по зпсш

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік