Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

УЗД органів сечовидільної системи

Визначити стан нирок і сечового міхура дає можливість УЗД органів сечовидільної системи. За допомогою спеціальної апаратури лікар отримує точну інформацію про стан таких органів, їх розміри, об'єм залишкової сечі та існуючі патології нирок і сечового міхура.

Зазвичай, такий вид діагностики призначають тим, у кого виявлені симптоми циститу, камені в нирках і пієлонефрит. Також подібні дослідження призначають людям, у яких діагностовано аномалії розвитку чашково-лоханочної системи, кісти в області сечового міхура до або після проходження курсу лікування.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» ви можете пройти УЗД органів сечовидільної системи в будь-який зручний час. Дізнатися вартість діагностики можна за контактними телефонами або на сторінці відділення УЗД в вашому місті. У медичних центрах встановлено сучасне обладнання для проведення УЗД, яке обслуговують кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

УЗД сечовидільної системи: підготовка і техніка проведення

Підготовка до діагностиці починається з невеликою дієти, якої необхідно дотримуватися близько трьох днів до процедури: виключити вживання продуктів, що викликають підвищене газоутворення. За 4 години до початку проведення процедури потрібно утриматися від відвідування туалету. За 60 хвилин до початку дослідження – випити літр води без газу.

Під час сеансу людина повинна лягти на спину, зняти одяг в області паху. Іноді пацієнтові потрібно перевернутися на живіт, щоб провести два варіанти дослідження: з повним і порожнім сечовим міхуром.

Протипоказанням до УЗД сечовидільної системи (як проводиться, більш докладно можете дізнатися за телефоном) виступають запалення в організмі, наявність інфекційних хвороб, нетримання сечі.

Запишіться на УЗД вже зараз за контактними телефонами або формою зворотного зв'язку.

Навіщо проводять УЗД сечового міхура?

УЗД сечового міхура - це дослідження, яке дозволяє визначити обсяг, форму і стан стінок органу, а також виявити ряд можливих урологічних захворювань. УЗД сечового міхура у чоловіків і жінок проводиться трансабдоминально, тому не доставляє пацієнтам ніяких дискомфортних відчуттів. Проводиться дослідження при наявності показань:

 • біль в нижній частині живота і спини;
 • наявність виділень із сечовивідного каналу;
 • наявність крові в сечі;
 • часте і (або) хворобливе сечовипускання;
 • травматичні ушкодження нижньої частини живота;
 • чужорідне тіло в сечовому міхурі.

Досить висока інформативність УЗД нирок і сечового міхура дозволяє виявити такі захворювання:

 • цистит;
 • пієлонефрит;
 • сечокам'яну хворобу;
 • простатит;
 • міхурово-сечовідний рефлюкс;
 • злоякісні та доброякісні новоутворення.

УЗД нирок і сечового міхура: показання

Процедура УЗД нирок і сечового міхура є найбільш інформативним методом діагностики для виявлення патологій і аномалій розвитку. Ультразвукова діагностика нешкідлива і безпечна, а крім того не викликає побічних реакцій. Невеликий дискомфорт, може бути відчутний тільки при натисканні апарату на лівий або правий бік, верх живота.

УЗД нирок і сечового міхура за допомогою ультразвукової апаратури допомагає визначити величину органів, зокрема щільність і товщину кори нирок, паренхіми, оболонки сечового міхура. При цьому під час сеансу доктор отримує можливість оглянути чашечно-лоханочний апарат, виявити камені, новоутворення та інші відхилення в таких внутрішніх органах. Показаннями до ультразвукової діагностики є порушення сечостатевої системи, патологічні результати лабораторних досліджень, підозри на сечокам'яну хворобу, запальні процеси в сечовому міхурі та нирках.

Підготовка до УЗД сечового і нирок. Техніка проведення

Підготовка до ультразвукової процедури починається з виключення з меню чорного хліба, газованих напоїв, картоплі, сирих овочів і фруктів, кондитерських виробів для запобігання підвищеного газоутворення. Дізнатися детально про те, як роблять УЗД нирок можна за контактним телефоном.

Під час виконання УЗД лікар визначає довжину і ширину кожної нирки, товщину ниркової паренхіми. По закінченню сеансу лікар видає висновок, в якому фіксує отриману інформацію. Що показує УЗД нирок, може розшифрувати тільки фахівець, який знає встановлені норми розмірів внутрішніх органів і здатний розрізнити аномалії розвитку і патології.

У медичному центрі «ОН Клінік» оператори детально розкажуть, як підготуватися до ультразвукового дослідження. Хороше самопочуття можливо тільки, якщо ви стежите за своїм здоров'ям. Проходьте плановий огляд і своєчасно звертайтеся до лікаря при погіршенні стану здоров'я. Зробити УЗД нирок і сечового міхура у зручний час ви можете в мережі медичних центрів «ОН Клінік». Дізнатися, скільки коштує УЗД нирок можна на сторінці відділення УЗД в вашому місті або за контактним телефоном, вказаним на сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

УЗД в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік