Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Анальні кондиломи, папіломи та бородавки

Як виглядає захворювання в районі анального отвору?

Анальні кондиломи (папіломи) на першій стадії хвороби проявляються у вигляді невеликих плям або характерних наростів величиною з головку шпильки, які з часом можуть збільшитися в кілька разів. Кондиломи в задньому проході як правило вражають шкіру всередині і навколо анального отвору, іноді поширюючись на область геніталій.

Анальні кондиломи (папіломи)

Від чого з’являються папіломи в анальному отворі, як лікувати?

Анальні папіломи в прямій кишці у великій кількості з’являються біля входу в анальний отвір у пацієнтів, інфікованих папіломавірусом людини, при цьому шкірні нарости мають здатність до дуже швидкого росту (іноді за кілька днів) і при відсутності лікування можуть досягти великих розмірів, зливаючись між собою.

Що робити? Як боротися з ними біля входу в задній прохід? Видалення анальних кондилом обов’язкове – якщо вчасно цього не зробити, кількість і розмір може швидко збільшитися, що може загрожувати дискомфортом і больовими відчуттями.

Залежно від розташування анальних папілом і стадії захворювання, їх видалення проводиться за допомогою методів місцевої дії (лікарські примочки), шляхом впливу рідким азотом або хірургічним шляхом. Щоб хвороба зникла, потрібно не тільки лікувати задній прохід, вірус папіломи людини не повинен викликати її знову. Тому разом з операцією з видалення кондилом в задньому проході проводиться курс терапії, спрямований на зміцнення імунітету та захисної функції організму.

Кондиломи в задньому проході можуть викликати такі симптоми:

  • слиз;
  • свербіж;
  • відчуття чужорідного тіла;
  • кровоточивість.

Тобто відповідь на часте питання про те, чи буває свербіж в задньому проході при папіломавірусі у чоловіків – так.

Лікування кондилом в анус в «ОН Клінік» проводиться за допомогою радіохвильових методів апаратом «Сургітрон» – без операції та болю. Радіохвильове видалення анальних папілом і кондилом зачіпає тільки уражені ділянки, що ніяк не впливає на здорові за рахунок фокусування пучка. При цьому для організму в цілому це абсолютно нешкідливо. Ціна використання методу цілком доступна для всіх.

Доступно в медичних центрах:

Проктологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Проктологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік