ЗПСШ

Ігнорувати щорічне обстеження в уролога (для чоловіків) та гінеколога (для жінок) – дуже нерозумно. Навіть якщо Вас нічого не турбує, це не означає, що Ви повністю здорові. Профільні огляди корисні тим, що допомагають виявити захворювання на початковому етапі, коли пацієнт ще навіть не підозрює про те, що з ним щось не так. Особливо підступні в цій справі статеві інфекції – часто вони протікають безсимптомно, і дають знати про себе вже серйозними ускладненнями. Якщо їх діагностувати на початковій стадії, і вчасно почати лікування, то позбутися від хвороби можна буде за лічені дні.

Але гінекологи та урологи Полтави скаржаться, що пацієнти не завжди довіряють результатам аналізів. Адже якщо є інфекція – вона повинна себе якось проявляти. І відмовляються від лікування. Пізніше ЗПСШ часто призводять до запалень сечостатевої системи, а як наслідок – до безпліддя (як у чоловіків, так і у жінок), а також порушень сексуальної функції у чоловіків.

До речі, багато статевих інфекцій переносяться за допомогою сперматозоїдів, тому жінка часто страждає набагато більше, ніж чоловік. Так що лікуватися потрібно обом партнерам, навіть якщо у одного з них не виявили ніяких інфекцій. Це може свідчити про те, що зараження відбулося буквально на днях, і виявити що-небудь в лабораторних умовах поки що неможливо. Але пройти хоча б короткий профілактичний курс лікування обов’язково потрібно. Це можна зробити в «ОН Клінік Полтава».

Якщо ж аналізи підтвердять попередній діагноз, лікар (уролог або гінеколог Полтави) призначить курс лікування від ЗПСШ. Дуже важливо, щоб пара почала лікування статевих інфекцій в один день і утримувалася в цей час від сексуальних контактів.

Так що не варто нехтувати візитами до лікаря. Якщо у Вас недавно був незахищений секс з випадковим партнером, якщо Ви відчули невеликий дискомфорт в промежині, при сечовипусканні, не роздумуйте – терміново звертайтеся до уролога в медичний центр «ОН Клінік Полтава». Тут Вам не тільки допоможуть здати всі необхідні аналізи, а й призначать максимально ефективне лікування, а також зможуть допомогти виявити на ранніх стадіях ускладнення, які тягнуть за собою статеві інфекції. Телефонуйте цілодобово. І бережіть своє здоров’я!

Лікування статевих інфекцій у чоловіків і жінок в Полтаві

Обстеження на ЗПСШ включає:

  • для чоловіків – аналіз на 3 інфекції (хламідії, мікоплазма та уреаплазма), аналіз соку простати, бактеріальний посів + прийом уролога/андролога;
     
  • для жінок – аналіз на 7 інфекцій, що передаються статевим шляхом, цитологія, аналіз виділень, у/г зіскрібок; бактеріальний посів + прийом гінеколога.

Фахівці «ЗПСШ»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік