Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Псоріаз волосистої частини голови

Багато людей не сприймають псоріаз волосистої частини голови на початковій стадії як серйозну загрозу своєму здоров'ю, ставлячись до цього захворювання всього лише як до косметичного дефекту. Це велика помилка, яка загрожує дуже серйозними наслідками.

Опис захворювання. симптоми

Псоріаз голови супроводжується появою запалених червонуватих бляшок на поверхні шкіри. Місця прояви псоріазу покриваються тонкими сріблястими лусочками. Хвора на псоріаз людина відчуває постійний дискомфорт, викликаний сильним свербінням і неприємними больовими відчуттями.

До чого призводить псоріаз волосистої частини голови?

Лікування псоріазу голови необхідно починати при перших же ознаках його виникнення, оскільки з часом він буде опускатися все нижче, вражаючи здорові ділянки шкіри. Відомі випадки, коли при тривалій неуважності до захворювання псоріаз охоплював все тіло людини, перетворюючи його життя в справжню муку. Всього цього можна уникнути, якщо лікування псоріазу на голові почати вчасно і без зволікань кваліфікованим лікарем-трихологом.

Методики лікування псоріазу голови, які практикуються

Фахівці медичного центру «ОН Клінік» допоможуть Вам позбутися від такої неприємної недуги як псоріаз волосистої частини голови. Лікування цього захворювання проходить із застосуванням унікальних препаратів і сучасного медичного обладнання. Препарати зовнішньої дії, які використовуються (шампуні, креми, гелі), містять продукти Мертвого моря і різні протигрибкові домішки. Застосування даних препаратів в комплексі з загальнозміцнюючою терапією дозволяє домогтися високих результатів під час лікування псоріазу голови.

Лікування та діагностика псоріазу голови в «ОН Клінік»

Ми зробили все можливе, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно. Вже при первинному огляді Вам проведено комплексне обстеження і поставлять точний діагноз. Під час консультації лікаря буде зібрана вся необхідна інформація про симптоми і швидкості розвитку захворювання.

Для обстеження волосяного покриву та шкіри голови в «ОН Клінік» застосовується методика цифрової діагностики. Під час обстеження на монітор комп'ютера виводиться багаторазово збільшене зображення ураженої псоріазом ділянки волосяного покриву, на якому добре видно ступінь пошкодження волосся і шкірного покриву голови. Після закінчення обстеження для кожного пацієнта створюється база фотознімків, з її допомогою лікар-трихолог спостерігає за динамікою відновлюючого процесу, порівнюючи вихідне зображення з усіма подальшими. Це дозволяє дати оцінку тому, наскільки ефективно проходить лікування псоріазу на голові.

Лікування псоріазу голови в «ОН Клінік» відрізняється високими показниками ефективності!

Медичний центр «ОН Клінік» допоможе Вам за невеликий проміжок часу позбутися від такого неприємного недуги як псоріаз голови. Лікування в нашому медичному центрі – це гарантія успіху та результативності!

Для запису на прийом до лікаря-трихолога достатньо зателефонувати за номером, вказаним для Вашого регіону. Також Ви завжди можете заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.
 

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік