Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лупа та свербіж шкіри голови

Що таке лупа, не з чуток знає мало не кожен третій мешканець Землі. Не те, щоб лупу можна було назвати небезпечним захворюванням, але вона викликає безліч незручностей у повсякденному житті. Згадайте, адже так прикро, особливо для дівчат, коли хтось раніше Вас зауважує на Вашій шикарній новій чорній блузі «білий сніг» на плечах і звертає на це увагу. Ситуація не з найприємніших. Як позбутися від лупи знають фахівці медичного центру «ОН Клінік», про це і піде мова нижче.

Причини виникнення лупи

Лупа шкіри голови може з'являтися через цілу низку причин. До числа найпоширеніших факторів варто віднести гормональний дисбаланс. Саме з цієї причини у більшості підлітків, в період статевого дозрівання, є лупа на голові.

Лупа – це сигнал нашого організму, який говорить про те, що слід переглянути свій раціон харчування, та й спосіб життя в цілому. Якщо Ви вживаєте багато жирної або солодкої їжі, курите, мало спите і часто схильні до стресів – з великою впевненістю можна сказати, що у вас є лупа. Хоча і при правильному харчуванні і здоровий спосіб життя у людини може з'явитися лупа і свербіж шкіри голови. Це може статися через неправильно підібраний шампунь. Якщо у Вас чутлива шкіра голови, то краще обирати шампунь, уважно вчитуюсь в те, що написано на етикетці.

Як утворюється лупа на голові

Оновлення нашої шкіри - це постійний процес, який відбувається кожен день, протягом усього життя людини. Нормальний життєвий цикл клітини шкіри становить один місяць, за цей час клітина поступово піднімається з нижніх шарів шкіри до верхніх, після чого вона відмирає і перетворюється в пил. Коли у людини порушений обмін речовин, або ж він страждає від якогось захворювання, то клітини з нижніх шарів шкіри потрапляють на її поверхню набагато швидше, вони накопичуються і набувають сірувато-білий відтінок, це і є лупа.
Даний процес супроводжується неприємними симптомами, такими як свербіж голови і хвороблива чутливість коренів волосся.

Чим небезпечна лупа шкіри голови?

Незважаючи на те, що з телеекранів нам постійно обіцяють позбутися лупи всього за пару тижнів за допомогою якогось супернового шампуню, це далеко не завжди так. Часом позбутися лупи дуже складно, до того ж вона може стати причиною розвитку такого захворювання як себорея і себорейний дерматит.

Сильний свербіж шкіри голови, який часто буває під час лупи, теж дуже небезпечний. Адже при чуханні в утворені невеликі ранки може потрапити інфекція. Не варто недооцінювати лупу на голові і вважати її простим косметичним непорозумінням – лупа може стати причиною серйозних проблем зі шкірою голови в майбутньому.

Свербіж голови та лупа: лікування в медичному центрі «ОН Клінік»

Ми знаємо, як позбутися від лупи, і допоможемо Вам в цьому! Для лікування ми використовуємо ефективні шампуні і препарати, які є унікальними засобами, тому що вони розроблені в лабораторіях «ОН Клінік» і недоступні в широкому продажу. В ході комплексного обстеження, лікар-трихолог визначить причини, за якими виникла лупа на голові, і підбере для Вас індивідуальний метод лікування.

Якщо Ви страждаєте від такої проблеми як лупа, лікування краще почати якомога раніше. Це не тільки допоможе Вам відчувати себе більш впевнено, але і позбавить від ризику появи себореї та інших шкірних захворювань.

Записатися на прийом до лікаря-трихолога в «ОН Клінік» Ви можете прямо зараз –  для цього потрібно зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.
 

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік