Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Алопеція

Вогнищева алопеція або просто – облисіння – є причиною комплексів і стресів мільйонів чоловіків на землі. А коли з цією проблемою стикаються жінки або молоді дівчата, то складно навіть уявити їх пригнічений стан в ситуації, що склалася. Алопеція у жінок зустрічається, звичайно, набагато рідше, ніж у чоловіків, але, ту дію, яку надає це захворювання на емоційний стан дівчини, складно переоцінити.

Що таке алопеція?

Характерною ознакою даного захворювання є випадіння волосся, що супроводжується порушенням їх росту. Залежно від чинників, що стали причиною виникнення алопеції, це захворювання ділиться на кілька видів: рубцева, себорейна, дифузна, вогнищева і гніздова, а також андрогенна алопеція.

Причини виникнення захворювання

В описах причин, що сприяють розвитку алопеції у чоловіків і жінок, часто можна зустріти згадку про мультифакторність цього захворювання. Алопеція може виникнути на місці зарубцювання рани, або виступати в ролі ускладнення, викликаного протіканням будь-якого дерматологічного захворювання, наприклад, себореї. Досить часто андрогенна алопеція у жінок виникає через надлишок чоловічих гормонів в організмі, що само по собі є спадковим фактором.

Чим загрозлива алопеція?

Сам факт облисіння не несе в собі загрози для здоров'я, в той час як на ґрунті постійного стресу, викликаного цією ситуацією, у людини може розвинутися цілий ряд серйозних захворювань. Але не тільки цим страшна алопеція, досить часто облисіння є тривожним сигналом того, що у Вас простежуються патології ендокринної системи, можливо навіть гіпофункція щитовидної залози або надниркова недостатність.

Алопеція: лікування в медичному центрі «ОН Клінік»

Знаючи про багато побічних негативних факторах, якими супроводжується алопеція, лікування в «ОН Клінік» починається тільки після повного трихологічного обстеження. В ході обстеження збираються всі відомості про хвороби, проводиться цифрова діагностика і побудова фототріхограми (дозволяє оцінити стан волосся на різних стадіях росту). Для всіх пацієнтів медичного центру «ОН Клінік» заводиться цифрова амбулаторна карта. В неї вноситься вся інформація про пацієнта та історія його хвороби.

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою як алопеція, лікування в «ОН Клінік» допоможе Вам позбутися від цього захворювання. Лікування алопеції в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться із застосуванням унікальних мазей і лікувальних шампунів власної розробки, які Ви не знайдете в широкому продажі.

Лікування захворювання проводиться в комплексі, з урахуванням усіх нюансів і увагою навіть до самих незначних факторів – це дозволяє нам досягти дуже високої ефективності.
Щоб записатися на прийом до лікаря-трихолога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаному для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

 

Доступно в медичних центрах:

Трихологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Трихологія в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік