Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Рання імпотенція в молодому віці

Рання імпотенція або іншими словами еректильна дисфункція в молодому віці, в наш час стала поширеною проблемою. Навіть досить складно визначити, який вид розладу вважати раннім, адже чоловік в ідеалі повинен зберігати потенцію у віці похилому.

Розладом прийнято вважати еректильну дисфункцію у чоловіків до 35-ти років – саме цей вік є часом найбільшої сексуальної активності для чоловіків.

Причини імпотенції

Розглянемо причини імпотенції, за якими може виникнути така проблема в молодому віці. Еректильна дисфункція буває двох видів – психогенна (коли причини лежать в області психіки чоловіка – психологічна імпотенція) і органічна (порушення в роботі організму, які викликали еректильну дисфункцію). Поширеним випадком є ​​поєднання в різному ступені обох факторів – причини імпотенції у чоловіків. Як правило, вона викликана саме психологічними причинами. Це будь-яка психотравмуюча ситуація, яка призвела до закомплексованості та невпевненості чоловіка у власних силах. Рання імпотенція в молодому віці відрізняється тим, що найчастіше чоловік зберігає здатність до ерекції, проте втрачає в момент інтимної близькості (див. також: поліпшення ерекції – імпотенція, лікування розладу).

Для того щоб виявити психогенне походження дисфункції, проводиться загальне обстеження. Після того, як органічні причини розладу виключені, необхідно переконатися в тому, що у чоловіка збережена здатність до ерекції на рефлекторному рівні. Як вже говорилося, розлад також може бути викликаний порушеннями в організмі. До них відносяться: атеросклероз, цукровий діабет, наслідки шкідливих звичок, венеричні захворювання, простатит, травми хребта та ін.

Імпотенція: що робити, якщо з’явилися симптоми

Еректильна дисфункція змішаного типу часто виникає у випадках, коли із-за порівняно несерйозного порушення потенції органічного типу чоловік потрапляє в психотравматичну ситуацію, яка стає основною причиною хвороби.

Що робити при імпотенції такого роду? Молодим чоловікам слід пам’ятати, що при такій дисфункції не можна покладатися тільки на себе або опускати руки. При будь-якому вигляді розладу слід невідкладно шукати шляхи вирішення, адже майже зі 100% ймовірністю будь-які проблеми з ерекцією виліковні. І чим раніше Ви почнете лікування та діагностику, тим швидше повернетеся до повноцінного сексуального життя.

Лікування імпотенції у чоловіків

Допомогу при імпотенції може надати тільки кваліфікований фахівець – лікар уролог-андролог. Як вилікувати імпотенцію потрібно питати саме фахівця в клініці, а не шукати чарівні способи в Інтернеті.

В даний час для діагностики імпотенції існує цілий ряд методів. Еректильна дисфункція успішно лікується фізіотерапевтичними процедурами. Що не менш важливо, лікування імпотенції проходить комплексно, поєднуючи в собі кілька методів одночасно.