Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Судинний тест

Існують найрізноманітніші засоби для підвищення потенції та лікування еректильної дисфункції. Протягом багатьох років вчені сперечаються, який з цих методів більш ефективний, і звичайно ці суперечки нічим не закінчуються. Але в одному вони згодні всі: для успішного лікування еректильної дисфункції та підвищення потенції потрібна якісна і точна діагностика. Тест вазоактивними речовинами (інтракавернозний фармакологічний тест) є одним з найнадійніших способів діагностики інтенсивності та обсягу ерекції.

Що таке вазоактивний тест?

Тест вазоактивними речовинами проводиться з метою визначення швидкості та обсягу ерекції у пацієнта. У ході обстеження в основу статевого члена вводиться вазоактивна речовина, яка стимулює наступ ерекції. Лікар-уролог оцінює, з якою інтенсивністю відбувається ерекція та її об’єм.

Вазоактивний тест в «ОН Клінік»

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» широко відома у всьому світі, завдяки своїм досягненням в області урології. Щороку тисячі пацієнтів проходять лікування в нашому медичному центрі, після якого у них поліпшується потенція та відновлюється ерекція. У цьому заслуга кваліфікованих фахівців, чий досвід вираховується роками лікарської практики, а також якісного обладнання та сучасних засобів діагностики. У нас Ви можете пройти тест вазоактивними речовинами без шкоди для свого часу та за умов дотримання найсуворішої конфіденційності.

Тест вазоактивними речовинами дає більш широке уявлення про захворювання пацієнта, а також дозволяє підібрати найбільш ефективну методику лікування. Щоб записатися на прийом до уролога (андролога) в «ОН Клінік», потрібно зателефонувати за цілодобовим номером телефону, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті. Не займайтеся самолікуванням, а при виникненні проблем зі здоров’ям обов’язково звертайтеся до лікаря! Будьте здорові!

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік