Оплата частинами

У всіх філіях мережі медичних центрів «ОН Клінік» в Україні існує можливість поетапної оплати курсу лікування. Сервіс «Оплата частинами» дозволить Вам оплачувати лікування частинами, без кредитів і переплат. При цьому процедура оформлення займає 30 секунд без документів і довідок про доходи.

Ми намагалися відповісти на найактуальніші питання, що задаються нашими пацієнтами.

В яких випадках можлива поетапна оплата?

Поетапна оплата можлива в тому випадку, якщо пацієнт пройшов діагностику в мережі «ОН Клінік» і йому необхідний курс лікування. Поетапна оплата можлива лише для послуги «Курс лікування».

Що таке курс лікування?

Курс лікування передбачає багаторазове (від 2-х) відвідування клініки пацієнтом. Курс лікування – це комплекс заходів, які призначаються пацієнту для повного одужання. Він включає всі необхідні маніпуляції, процедури, препарати, контрольні візити і контрольну діагностику.

Яким чином вартість курсу лікування ділиться на частини?

Вартість курсу лікування розраховується індивідуально, згідно з прайсом клініки. Лікар на свій розсуд і за погодженням з пацієнтом розбиває вартість курсу лікування на частини.

Що відбувається, якщо пацієнт не вносить обумовлену суму в строк?

Якщо пацієнт не вносить вчасно обумовлену суму і не обговорює це зі своїм лікарем, лікування може бути припинене. Повернення коштів за надані послуги, маніпуляції, процедури в рамках «Курсу лікування» не проводиться.

Якщо я припинив лікування і хочу його відновити через великий проміжок часу. Як я буду платити за продовження лікування?

Курс лікування розрахований на 2-4 тижні. Якщо Ви перервали курс лікування, то відновити його можна після повторного діагностичного огляду, коригування діагнозу (якщо клінічна картина змінилася) і коригування призначень в рамках «Курсу лікування».

Можливо оплатити весь курс лікування відразу, не розбиваючи вартість лікування на частини?

Так. Більшість пацієнтів вибирають саме цей варіант.

Чи можливо почати лікування і оплатити його під час першого візиту?

Так, якщо лікар не бачить протипоказань для початку лікування одразу після огляду. У більшості відділень початок лікування вже на першому візиті є пріоритетним для якнайшвидшого одужання.