Філатова Тетяна Сергіївна Філатова Тетяна Сергіївна

Філатова Тетяна Сергіївна

Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Стаж роботи більше 18 років.
За роки роботи зарекомендувала себе як професіонал своєї справи. У 2015 отримала першу категорію по акушерству та гінекології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій шийки матки. Щорічно проходить тематичні курси удосконалення лікарів на базі ХМАПО.
Повернутися назад до опису лікаря
1996 - закінчила Харківський державний медичний університет, факультет "Лікувальна справа".
1998 - закінчила клінічну інтернатуру за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі ТМО Червонозаводського району, м. Харків.
1998 - акушер-гінеколог з надання екстреної допомоги в акушерсько-гінекологічному стаціонарі ТМО Червонозаводського району, м. Харків.
1999 - лікар акушер-гінеколог жіночої консультації КНП "МП №25" ХМР (З 2009 р. спеціалізований прийом в кабінеті патології шийки матки).
2009 - пройшла навчання на робочому місці на базі Харківського обласного онкологічного центру методам ранньої кольпоскопічної діагностики злоякісної патології шийки матки.
2015 - підтверджено 1-шу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство і гінекологія" в атестаційної комісії при департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.
2018 - медичний центр "ОН Клінік Харків Палац Спорту", лікар акушер-гінеколог.