Logo
0 800 30 11 77
Доктор Касюга О.В. квалифицированный специалист, очень хорошо провела прием. Остались довольны. Все понятно рассказывала и объясняла.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим фахівцем та Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Касюга О.В. дуже хороший і ввічливий лікар. Консультація пройшла добре.
Давид
Оцінка:
Доброго дня, Давиде. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря Касюги О.В., на огляді лікар з турботою віднеслася до дитини. Зверталися з кашлем і високою температурою. Лікар послухав і призначив медикаменти. Все доступно пояснила, як і скільки приймати ліки. Пацієнт остався довольний. Дуже привітлива і компетентна, задовольнила всі наші питання.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар педіатр Касюга О.В. дуже швидко та гарно прийняла дитину. Добре оглянули та знайшли причину захворювання. Дякуємо за огляд.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з дочкою на прийомі у лікаря педіатра Касюги Олени Валентинівни. Дуже уважна лікарка, все нам пояснила, заспокоїла призначила лікування. Дякую!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний за професійне лікування та позитивний настрой лікаря Касюга Олени Валентинівни.
Вадим
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
З нетерпінням чекали відкриття дитячого відд. в ОН Клінік, навіть на вимоги в школі терміново принести довідку відповідали: Ми ходимо тільки в ОН Клінік, тож чекайте! Відкриється - буде вам довідка. Лікар, Касюга - шикарний педіатр і дитина швидко знайшла з нею контакт. Прийом пройшов на позитивній ноті і крім базового завдання отримати довідку отримали ще вичерпну консультацію. Скоро підемо здавати аналізи, звичайно ж тільки в ОН Клінік. Спасибі! Ви найкращі!
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Для нас є важливим знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.