Спасибі Олександру Андрійовичу! Кваліфікований фахівець з широким діапазоном знань швидко допоміг розв'язати проблему! Вміє розташувати до себе і зарядити на позитивний результат. Якби всі лікарі були такими, то люди без побоювання зверталися до лікарів при першій необхідності.
Ірина
Дніпро, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо Вам за відгук. Погоджуємося з Вами, лікар Асляєв О.А. зарекомендував себе як фахівець, здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Раді, що наш фахівець допоміг у розв'язанні проблеми, що викликала занепокоєння. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініку звернулася з неприємною проблемою - вискочив фурункул на обличчі, який не давав спати, їсти і нормально функціонувати. Хірург Асляєв Олександр Андрійович не просто «оглянув і вилікував», але ще і дуже дохідливо пояснив природу виникнення цієї болячки, а також дав детальну інструкцію, що робити в подібній ситуації наступного разу. Величезне спасибі за високий професіоналізм та уважне ставлення! Враження від відвідин клініки - тільки позитивні.
Тетяна
Дніпро, 27.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати тільки хороші, добрі слова на адресу вашої клініки, вашим фахівцям і керівникам. Дякую за чітку, злагоджену систему обслуговування пацієнтів. Особлива подяка доктору хірургу Асляеву Олександру Андрійовичу. Дуже уважний, вислухає, все пояснить, все детально розповість і допоможе вирішити проблему. Моя мама так само була у Олександра Андрійовича і залишилася дуже задоволена, тим увагою, підходом до лікування і результатом лікування.
Людмила
Дніпро, 22.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу клініки і нашого фахівця. Нам приємно, що процес діагностики і лікування був для Вас інформативним, комфортним і ефективним. Асляев Олександр Андрійович завжди знаходить особливий підхід до кожного пацієнта. Одним з головних принципів роботи клінік нашої Мережі є комфорт пацієнтів на кожному етапі. Також важливо відзначити, що в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці і лікуванню. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неймовірно контактний лікар, все пояснює доступною мовою. Прекрасно зробив роботу і проконтролював відновлення до повного одужання після 'операції' під місцевою анестезією!
Марія
Дніпро, 27.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександр
Дніпро, 12.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http: // onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік