Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Молочниця, ендометріоз, дисбактеріоз піхви

За останні роки число жінок, які страждають від незапальних гінекологічних захворювань, помітно збільшилося. Особливо гостро ця проблема відчувається у великих містах, де тисячі жінок живуть під впливом великої кількості негативних факторів.

Які бувають незапальні захворювання у жінок

Ендометріоз – протікає із супроводом патологічних процесів, пов’язаних з доброякісним розростанням тканин за межами порожнини матки. Лікування ендометріозу є непростим завданням, тому що це захворювання протікає майже безсимптомно.

Дисбактеріоз піхви або бактеріальний вагіноз – хвороба супроводжується порушеннями в мікрофлорі піхви, спричиняє зниження кількості лактобацил аж до їх повного зникнення. Дисбактеріоз піхви може становити велику небезпеку для здоров’я жінки під час вагітності.

Молочниця – захворювання грибкової природи. Викликає гострий свербіж та виділення білого кольору, за кількістю виділень можна визначити стадію, на якій в даний момент знаходиться молочниця. Лікування цього захворювання не варто відкладати, особливо вагітним жінкам, тому що під час пологів дитина може заразитися молочницею від матері.

Причини виникнення незапальних захворювань

Існує безліч факторів, що сприяють розвитку незапальних захворювань у жінок, причому багато хто з них до цих пір до кінця не вивчені. Так, наприклад, ендометріоз вважається одним з найзагадковіших незапальних захворювань, тому що вчені й досі не можуть визначити природу його виникнення. Більшість фахівців сходиться на тому, що ендометріоз виникає через так звані ретроградні менструації, коли разом з менструальною кров’ю в черевну порожнину і маткові труби потрапляють частинки ендометрія матки. Є непідтверджена теорія, що після приживлення ці частинки можуть викликати ендометріоз.

Дисбактеріоз піхви часто проявляється після сильного стресу або переохолодження. Дуже важливе дотримання правил інтимної гігієни. Наприклад, тампони необхідно міняти мінімум раз в дві години, в іншому випадку в піхві створюються сприятливі умови для виникнення дисбактеріозу та молочниці.

Наслідки незапальних захворювань

Незапальні захворювання, особливо при тривалому нелікуванні, становлять серйозну загрозу для здоров’я жінки. Вони можуть викликати непрохідність маткових труб, рубцеві зміни піхви, перешкоджати росту й дозріванню яйцеклітин.

Лікування дисбактеріозу піхви та молочниці у вагітних жінок стає завданням першочергової важливості, тому що існує велика ймовірність ураження грибковою інфекцією головного мозку плода, пуповини, слизової оболонки рота і дихальних шляхів.

Лікування незапальних захворювань в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» Ви можете пройти лікування ендометріозу, дисбактеріозу піхви та молочниці із застосуванням сучасних медикаментозних засобів, гормональної і радіохвильової терапії.

В ході обстеження та первинного огляду лікар–гінеколог проведе з Вами вичерпну консультацію та підбере найбільш відповідний комплекс лікування для Вашого конкретного випадку.

Лікування в «ОН Клінік» здійснюється лікарями вищої категорії. Безпека наших пацієнтів – понад усе, тому лікування не буде розпочато до тих пір, поки лікар не переконається у відсутності протипоказань.

Щоб записатися на прийом до лікаря–гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік