Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Гінекологія: обстеження та діагностика

Практично будь–яка жінка добре запам’ятала перший свій огляд у гінеколога. Кожна тоді переживала щодо болю на прийомі, які маніпуляції лікар буде з нею проводити. Саме цей перший жіночий огляд є вирішальним у формуванні ставлення до лікарів–гінекологів. Надалі, в разі невдалого першого знайомства, пацієнтки йдуть на медогляд у гінеколога лише якщо серйозно «припече».

Таким чином формується гнітюча статистика по Україні – онкологічні діагнози, запущені хронічні захворювання, незаплановані вагітності та безпліддя. Ціна огляду гінеколога, як правило, носить символічний характер і включає в себе фізичний огляд фахівця та УЗД. В «ОН Клінік» вартість відвідування – це ціна на повне гінекологічне обстеження.

Щоб зберегти здоров’я жінки, досить проводити гінекологічний огляд стабільно раз на рік. У відділеннях гінекології Мережі міжнародних медичних центрів «ОН Клінік» все сприяє тому, щоб будь–яка пацієнтка відчувала себе дійсно комфортно. Вартість огляду гінеколога в «ОН Клінік» включає в себе консультацію лікаря з питань, що цікавлять, і повне гінекологічне обстеження жіночого організму.

Первинний огляд лікаря в гінекології є комплексним – він складається з переліку кількох процедур, які дозволяють зробити повне гінекологічне обстеження:

 1. Ультразвукове дослідження органів малого таза (УЗД). Дослідження проводиться трансабдомінально – тобто через передню черевну стінку, або трасвагінально – за допомогою внутрішньовагінального датчика.
   
 2. Загальний огляд на гінекологічному кріслі.
   
 3. Кольпоскопія шийки матки. Процедура проводиться за показаннями. Вона являє собою огляд шийки матки спеціальним мікроскопом, який визначає патології навіть на ранніх стадіях. На відміну від інших медичних центрів, в «ОН Клінік» кольпоскопія вже входить у вартість первинної діагностики.
   
 4. Обстеження молочних залоз. Необхідно для жінок в будь–якому віці для профілактики пухлини грудей.
   
 5. Біопсія шийки матки (береться за показаннями).
   
 6. Консультація гінеколога. Виходячи з результатів діагностики, кваліфіковані лікарі «ОН Клінік» підберуть і розкажуть про різні варіанти лікування кожній пацієнтці.

Обстеження у гінеколога триває близько 40 хвилин. Скільки коштує огляд гінеколога в "ОН Клінік" можна дізнатися, зв’язавшись з нами за контактними телефонами або заповнивши форму на сайті.

Якщо жінка планує вагітність, в гінекологічному відділенні «ОН Клінік» вона може пройти процедуру фолікулометрії, для точного визначення періоду овуляції.

У разі підозри на трубне безпліддя, проводиться ехосальпінгографія – перевірка на прохідність маткових труб.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» є також процедура відеокольпоскопії, яка дозволяє обстежити слизову піхви та шийки матки, проводячи при цьому фотозйомку. Цифрові зображення дають можливість порівняти стан шийки матки до лікування і після.

 

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік