Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Пластика клітора

За останні роки в медицині спостерігається помітний стрибок у розвитку інтимної пластичної хірургії. Це дуже хороша тенденція, тому що завдяки цьому у людей з'явилася можливість позбутися безлічі страхів і комплексів, викликаних неправильною формою зовнішніх статевих органів. Одним з найпоширеніших видів подібних операцій вважається пластика клітора, оскільки це найбільш ефективний метод боротьби з таким явищем як аноргазмія.

Що таке аноргазмія?

Аноргазмия - це термін, що описує нездатність жінки отримати сексуальну насолоду при статевому акті. Найчастіше це може бути викликано неправильною формою анатомічної будови клітора (присутність шкірної складки). Чутливості клітора можуть також перешкоджати рубці, що утворилися після родових травм або побутових механічних пошкоджень.

Більшість цих проблем вирішує пластика клітора.

Категорії пластичної хірургії клітора

Пластика клітора умовно поділяється на три категорії: збільшення, зменшення і усунення шкірних спайок або наростів, які його закривають.

До збільшення клітора зазвичай вдаються жінки, які прагнуть виправити форму своїх статевих органів, або ж якщо вони вважають свій кліторальний оргазм недостатньо вираженим.

Пластика клітора, спрямована на його зменшення, проводиться при явній гіпертрофії цього органу. Зіткнувшись з подібною ситуацією, слід звернутися не тільки за допомогою пластичного хірурга-гінеколога, але і пройти повне медичне обстеження, щоб встановити причини, що викликали гіпертрофію клітора.

Які існують протипоказання?

Якщо говорити про технічну сторону цієї операції, то пластика клітора дуже нескладна процедура і у неї практично немає протипоказань, за винятком запальних і венеричних захворювань.

Пластика клітора в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» ми не прагнемо нав'язати Вам зайві процедури або операції. Перед тим, як приступити до хірургічного втручання, Ви пройдете ретельне обстеження і огляд у лікаря-гінеколога. Адже непоодинокі випадки, коли при гіпертрофії (збільшенні) клітора потрібен не хірург, а лікар-ендокринолог, який визначить причину збою в гормональному фоні пацієнтки. Але якщо необхідність пластичної операції неминуча, Ви можете бути впевнені у своїй безпеці, ніякої загрози для здоров'я немає. Пластика клітора в «ОН Клінік» проводиться досвідченими фахівцями, із застосуванням найсучаснішого обладнання та засобів анестезії. З нами Ви забудете про таке явище, як аноргазмія. Лікування в «ОН Клінік» не викличе побічних ефектів і хворобливих відчуттів.

Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік