Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Фізіопроцедури в дерматології

Для лікування шкірних захворювань використовується два види фізіологічного впливу: ультрафіолетове випромінювання і лазерні промені. На їх основі розроблено безліч найрізноманітніших приладів, які допомагають зупинити запальні процеси, «присушити» прищі на обличчі, послабити або навіть повністю нейтралізувати осередок грибкової інфекції, зміцнити волосся на шкірі голови і багато іншого.

Якщо лазерні фізіопроцедури – це продукт сучасного технологічного прогресу, то лікування за допомогою ультрафіолету практикувалося ще в давнину. Вже тоді лікарі знали, що деякі хвороби шкіри помітно слабшають в літню пору, тому прописували своїм пацієнтам прийом сонячних ванн. Сьогодні ця методика лікування називається «фототерапія» і для її проведення використовується спеціальний прилад, який генерує УФ випромінювання.

Лікування фототерапією в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» практикується лікування різних захворювань шкіри із застосуванням фототерапії вузького спектра (311 нм). Для цього використовуються безпечні УФ лампи "Daavlin", які розміщуються в спеціальних кабінах. Ми не дарма згадали про безпеку, тому що не секрет, що ультрафіолет може як лікувати шкіру, так і провокувати в ній утворення ракових клітин. Сучасна фототерапія, що практикується в «ОН Клінік», виключає можливість онкогенезу, тому що проводиться у вузькому спектрі, абсолютно безпечному для здоров'я людини.

Лікування фототерапією в «ОН Клінік» допоможе вам забути про псоріаз, акне, прищі на обличчі і ще безліч інших дефектів і захворювань шкіри. Лікування фототерапією переноситься дуже легко і практично не має протипоказань.

Щоб записатися на прийом до лікаря-дерматолога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Фізіопроцедури в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Фізіопроцедури в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік