Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Внутрішньосудинне лазерне опромінення крові

Для результативного лікування захворювань часто застосовується фізіотерапія, що передбачає використання різних фізичних впливів для оздоровлення та зміцнення організму. Одним з видів фізіопроцедур є внутрішньовенне опромінення крові лазером (ВЛОК), успішно застосовуване в дерматології, хірургії, гінекології й інших галузях медицини.

Що таке ВЛОК?

ВЛОК – це процедура, що передбачає вплив низькочастотного лазерного променя на кров пацієнта. При цьому кров не виводиться назовні: світлове опромінення здійснюється за рахунок спеціального приладу, що являє собою голку зі світлодіодом на кінці. Завдяки цьому цей метод має мінімум протипоказань, сеанс займає не більше 20 хвилин і практично не має побічних ефектів.

Лікувальний ефект досягається за рахунок термодинамічної реакції: під дією світлових хвиль на кров'яні тільця активно вивільняються іони кальцію, що запускають ряд внутрішньоклітинних процесів, включаючи:

 • активацію регенерації тканин;
 • посилене вироблення ферментів;
 • розслаблення судинних стінок.

За рахунок цього досягається ряд терапевтичних ефектів:

 • покращення внутрішньоклітинного живлення;
 • відновлення мікроциркуляції крові;
 • пригнічення запальних процесів;
 • зниження болісного синдрому.

Показання для проведення ВЛОК

Внутрішньовенне лазерне опромінення крові призначається лікарем у випадках, коли необхідно прискорити загоєння тканин (наприклад, після перенесених травм і операцій), зняти болісний синдром без використання медикаментів, зменшити запалення внутрішніх органів.

Показаннями до ВЛОК можуть слугувати:

Лікар підбирає тривалість та інтенсивність курсу залежно від діагнозу пацієнта, індивідуальних особливостей його організму.

Протипоказання для ВЛОК

Внутрішньовенне опромінення крові лазером не призначається, у випадку:

 • підвищеної чутливості до впливу світлових променів;
 • захворювань крові;
 • важких порушень з боку серцево-судинної системи;
 • інфекцій, що супроводжуються високою температурою тіла;
 • психічних порушень.

Виявивши протипоказання, лікар підбирає інші методики фізіотерапії.

Побічні ефекти від ВЛОК

ВЛОК практично не має побічних ефектів. Процедура проводиться амбулаторно. Пацієнтові у вену вводять спеціальну голку, підключену до апарата лазерного випромінювання. Вплив триває від 3 до 20 хвилин, залежно від лікарських рекомендацій. Після сеансу голку виймають, місце проколу обробляють антисептичним засобом.

Через різкий викид іонів кальцію може спостерігатися незначне запаморочення, інших побічних ефектів не виявлено. Внутрішньовенне лазерне опромінення крові не вимагає особливої підготовки, дотримання дієти або зміни звичного розпорядку життя. Процедури проводяться щодня або з перервою в один день.

Записатися на попередню консультацію лікаря можна за контактним номером телефону «ОН Клінік».

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік