Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Ударно-хвильова терапія при лікуванні еректильної дисфункції

На сьогодні широке застосування інноваційних технологій дозволяє проводити лікування різних захворювань ще ефективніше, ніж раніше. Не стала виключенням і така галузь медицини, як урологія. У цій галузі одним з найефективніших методів лікування урологічних хвороб стала екстракорпоральна ударно-хвильова терапія (ЕУХТ).

Ціна на ударно-хвильову терапію залежить від тривалості курсу лікування. Дізнатися докладнішу інформацію можна зателефонувавши за контактним телефоном, вказаним на сайті «ОН Клінік».

При цій методиці застосовуються хвилі різної частоти з високою амплітудою коливань і імпульсом короткої дії, які проникаючи в тканини впливають на сечостатеву систему чоловіка, активізують відновні процеси й підвищують циркуляцію крові. Увесь курс лікування ударно-хвильовою терапією в «ОН Клінік» проходить під спостереженням досвідченого фізіотерапевта або лікаря-уролога. Ми успішно застосовуємо цей метод при вирішенні проблем з ерекцією.

Процедура ударно-хвильової терапії проводиться за допомогою сучасного апарата ED1000, що одержав визнання лікарів багатьох європейських клінік. Ця система дозволяє безпечно й у найкоротший термін відчути заново всю повноту життя кожному чоловікові, страждаючому еректильною дисфункцією. Уже з 1-го сеансу екстракорпоральної ударно-хвильової терапії можна помітити поліпшення.

Метод ударно-хвильової терапії лідирує щодо інших традиційних методик боротьби з розладами чоловічої інтимної сфери. Багато медикаментозних способів мають не лише побічну дію, але й мають не довготривалий ефект. Результат лікування ЕУХТ триваліший і діє там, де вже не справляються всім відомі «блакитні таблетки» моментальної дії.

Способи лікування еректильної дисфункції досить численні й різноманітні в різних медичних центрах, але якщо Ви вирішили довірити своє здоров'я нашому медичному центру - запишіться на прийом за контактним телефоном або використовуйте форму зворотного зв'язку, розміщену на сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Урологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Урологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік