0 800 30 77 33

Урологія в Ужгороді

Отримати консультацію уролога в Ужгороді, пройти діагностику та лікування захворювань сечостатевої системи можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Проконсультуватися з урологом для жінок і чоловіків можна онлайн.

Ми лікуємо:

Симптоми запалення сечостатевої системи

Симптоми захворювань сечовидільної системи відрізняються залежно від виду, форми перебігу та стадії. Загальні ознаки запалення сечостатевої системи:

 • ріжучий або тягнучий біль у нижній частині живота;
 • нетримання сечі;
 • різі, болі та печіння в ділянці геніталій (посилюються під час занять сексом, під час сечовипускання);
 • виділення з домішками крові з уретри;
 • дизуричні розлади (утруднене або часте сечовипускання);
 • зміна кольору сечі (стає темною і каламутною);
 • поява неприємного запаху сечі;
 • відчуття переповненості сечового міхура.

Біль у попереку може вказувати на запалення яєчок, придатків, передміхурової залози (простатит), сечовипускального каналу, сечового міхура. Урологічні захворювання у чоловіків також можуть проявлятися передчасною або болісною еякуляцією, відсутністю спонтанних ерекцій, а також зниженням еректильної здатності. При появі зазначених симптомів потрібно проконсультуватися з чоловічим урологом.

Симптомом урологічних захворювань у жінок є виділення з піхви. Залежно від причини, вагінальні виділення можуть мати домішки крові, слизу, гною, а також неприємний запах.

Огляд в уролога необхідний у разі підозри на жіночі та чоловічі венеричні хвороби (гонорея, сифіліс, мікоплазмоз, герпес, хламідіоз, трихомоніаз). На захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть вказувати печіння, почервоніння і свербіж у ділянці статевих органів, збільшення пахових лімфовузлів і припухлість геніталій.

Консультація уролога в Ужгороді

Урологічна консультація необхідна за появи симптомів запалення яєчок і придатків, сечового міхура, сечівника, сечовипускального каналу, передміхурової залози. Перед початком лікування хвороб сечостатевої системи уролог проводить діагностику для встановлення діагнозу. Методи діагностики урологічних захворювань включають:

 • збір анамнезу (лікар-уролог опитує про симптоми та час їх появи);
 • зовнішній огляд (дає змогу виявити зміну кольору, припухлість або зовнішні нарости на статевих органах) і пальпування геніталій;
 • УЗД сечостатевої системи;
 • тест на наявність еректильної дисфункції у чоловіків;
 • доплерографія.

На консультації уролог також може направити на здачу лабораторних аналізів. Здати аналізи необхідно для виключення статевих інфекцій.

За результатами обстеження приватний уролог підбирає медикаментозне лікування урологічних захворювань. Залежно від виду захворювання, уролог на прийомі може призначити антибіотики, протизапальні препарати, спазмолітики, а також вітамінні комплекси.

У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» доступна консультація уролога онлайн, яка проводиться через особистий кабінет пацієнта. Чоловічий і жіночий уролог на консультації призначає і коригує лікування, розшифровує результати досліджень, направляє на додаткову діагностику.

Для лікування еректильної дисфункції, хвороби Пейроні та хронічного простатиту уролог також може призначити фізіотерапевтичні процедури. Поліпшенню ерекції сприяють електростимуляція простати і ЛНТ-терапія (вплив на ділянку малого тазу за допомогою негативного тиску). У разі хронічного простатиту лікар може рекомендувати курс лазерної терапії.

У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» у відділенні урології лазеротерапію застосовують під час лікування циститу і простатиту. Під впливом лазерних променів клітини насичуються киснем, активізується місцевий імунітет і проходить запальний процес у сечостатевих органах.

Для лікування інфекційно-запальних захворювань в урології, наприклад, простатиту, уретриту, аденоми простати, уролог може призначити фонофорез, який знімає запалення і сприяє зняттю болю, прискорюючи процес загоєння. Також фонофорез застосовується в терапії при хворобі Пейроні (викривлення статевого члена внаслідок фіброзу оболонки печеристих тіл).

Для лікування еректильної дисфункції в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» використовується ЛОД-терапія, що дає змогу домогтися поліпшення потенції за короткий термін. Принцип дії ЛОД-терапії полягає у створенні негативного тиску навколо статевого члена, що прискорює приплив крові до органів малого тазу. Після фізіопроцедури поліпшується потенція, повертається ранкова ерекція, збільшується тривалість статевого акту.

Записатися до уролога на консультацію можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті. Заявки на прийом приймаються цілодобово.

Доплерографія судин статевого члена в Ужгороді

Ультразвукова доплерографія (УЗДГ) артерій і вен статевого члена — це неінвазивний метод діагностики різних патологій чоловічого статевого органу, пов'язаних із порушенням кровообігу (еректильна дисфункція, хвороба Пейроні, кавернозний фіброз тощо). Під час УЗД статевого члена з доплером у режимі реального часу оцінюється стан кровоносних судин: діаметр і тонус стінок, швидкість кровотоку.

Ультразвукове обстеження судин пеніса дає змогу з'ясувати причину порушення кровообігу в органі та визначити його ступінь. Показання до проведення доплерографії судин члена:

 • травма статевого органу;
 • викривлення члена;
 • наявність об'ємних утворень у чоловічому статевому органі;
 • еректильна дисфункція.

Протипоказань до проведення УЗДГ члена немає. Доплерографія судин статевого члена повністю безпечна і може виконуватися за призначенням лікаря стільки разів, скільки це необхідно. УЗД статевого члена з доплерографією не потребує попередньої підготовки. Після завершення дослідження пацієнт отримує розшифровку результатів.

Плазмоліфтинг урогенітальної зони в Ужгороді

PRP-терапію (плазмотерапію) в урології проводять із метою усунення хворобливого сечовипускання, відновлення пошкоджених тканин, пришвидшення регенеративних процесів слизової оболонки, нормалізації діурезу та профілактики урологічних захворювань. Плазмоліфтинг для чоловіків є одним із найефективніших методів у боротьбі з передчасною еякуляцією та хворобою Пейроні (захворювання, що супроводжується викривленням статевого члена). Під час терапії пацієнт отримує ін'єкції з власної плазми, збагаченої тромбоцитами. Перед проведенням плазмоліфтингу необхідна консультація лікаря-уролога, який проведе обстеження і призначить необхідний курс лікування.

Чебан Олександр Леонідович
Чебан Олександр Леонідович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів урології у Ужгороді

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.