0 800 30 77 33

Гінекологія в Ужгороді

Гінеколог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекцій, захворювань і запалення яєчників, матки, шийки матки, фаллопієвих труб і піхви.

Проконсультуватися з гінекологом в Ужгороді можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Ми лікуємо:

Які захворювання лікує гінеколог в Ужгороді?

Гінеколог займається лікуванням запальних і незапальних захворювань репродуктивних органів. Гінеколог медичного центру «ОН Клінік Ужгород» лікує:

 • захворювання матки (міоми, ендометріоз);
 • патології шийки матки (ектопію, дисплазію, лейкоплакію, ерозії);
 • хвороби яєчників (дисфункції, оофорит);
 • захворювання фаллопієвих труб (сальпінгоофорит).

Лікар також спеціалізується на лікуванні паразитарних (трихомоніазу), грибкових (молочниці), бактеріальних (сифілісу) і вірусних (генітального герпесу) статевих інфекцій. Гінеколог також лікує менструальні дисфункції, до яких відносять мізерні або рясні місячні, нерегулярний цикл.

Консультація гінеколога також необхідна для підбору засобів контрацепції, встановлення і видалення внутрішньоматкової спіралі. Підбір контрацепції здійснюється після огляду, взяття мазка і гінекологічного УЗД (для виключення протипоказань).

За бажанням пацієнтки гінеколог проводить медикаментозне переривання вагітності. Таблетований аборт проводять за допомогою вживання лікарських препаратів для блокування гормону прогестерону, скорочення матки і виходу плодового яйця. Після медикаментозного аборту проводять повторний огляд у гінеколога через два тижні (для оцінки стану матки).

Симптоми гінекологічних захворювань

Першою ознакою жіночих хвороб зазвичай є порушення менструального циклу (наприклад, важкий передменструальний синдром, мізерні або рясні місячні, нерегулярні менструації). Інші симптоми гінекологічних захворювань:

 • тупий, гострий або тягнучий біль внизу живота;
 • печіння та свербіж у піхві;
 • болісне або часте сечовипускання;
 • знижене лібідо;
 • міжменструальні кровотечі;
 • відчуття тиску в тазу;
 • неможливість зачати дитину;
 • нетримання сечі;
 • болючість і збільшення пахових лімфовузлів;
 • набряк статевих губ, піхви і клітора.

Запалення піхви проявляється почервонінням і появою відкритих ран (виразок) на слизових оболонках. На жіночі інфекційні захворювання вказують кондиломи, папіломи і генітальні бородавки в ділянці промежини, заднього проходу і зовнішніх статевих органів.

Ознаками статевих жіночих інфекцій і запалення шийки матки є виділення з піхви зеленого, сірого, рожевого, жовтого кольору, які можуть мати рідку або сирнисту консистенцію, неприємний запах. Запалення по-жіночому проявляється болем і дискомфортом у ділянці тазу, а також кровотечею під час і після статевого контакту.

Гінекологія в Ужгороді

Перед походом до гінеколога не можна спринцюватися і займатися сексом за 24 години до прийому. Також за добу для консультації необхідно уникати використання інтимної косметики (порушує мікрофлору піхви і спотворює результати аналізів).

Для початку лікування захворювань зовнішніх жіночих органів гінеколог збирає анамнез (запитує про симптоми і час їх появи). Обстеження у гінеколога включає:

 • гінекологічний огляд. Проводиться на гінекологічному кріслі за допомогою дзеркала для виявлення патологічних змін (бородавок, кондилом) і вогнищ запалення, оцінки кольору і консистенції виділень;
 • пальпація живота. Дозволяє оцінити розміри матки і придатків;
 • гінекологічне УЗД. Призначається для оцінки розмірів матки, шийки матки, яєчників і фаллопієвих труб, виявлення і встановлення кількості, розмірів і локалізації поліпів, міом.

У разі підозри на венеричні захворювання лікар бере мазок із піхви або шийки матки для визначення типу інфекції та чутливості до антибіотиків. У разі виключення гінекологічних патологій і наявності хворобливого або частого сечовипускання у жінки необхідна консультація уролога.

Для лікування запалення жіночих органів гінеколог призначає знеболювальні, протизапальні, гормональні препарати і вітамінні комплекси. У разі діагностування інфекції статевих шляхів у курс терапії також входять антибактеріальні препарати.

Записатися до гінеколога в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Пузако Наталія Геннадіївна
Пузако Наталія Геннадіївна
Лікар відділення гінекології

Відгуки про лікарів-гінекологів у Ужгороді

Вартість прийому лікарів гінекології у Ужгороді

Відеокольпоскопія
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.