Logo
0 800 30 77 33

Ендокринологія в Ужгороді

Гормональний збій — це наслідок порушень у роботі ендокринної системи, у якому спостерігаються як фізичні, так і психоемоційні зміни.

Для корекції гормональних порушень слід записатись на консультацію до ендокринолога.

Ми приймаємо з:

Що лікує ендокринолог?

Ендокринолог — це лікар, який проводить діагностику та лікування різних захворювань ендокринної системи. Про дисбаланс гормонів можуть свідчити порушення психоемоційного стану, швидка втома, проблеми з обміном речовин (різкий набір або втрата ваги).

На первинній консультації ендокринолог збирає анамнез, призначає обстеження щитоподібної залози та аналізи на гормони. За допомогою інструментальних методів дослідження та лабораторних аналізів лікар зможе перевірити гормональний фон і виявити патології ендокринної системи на будь-якій стадії розвитку. За результатами обстеження ендокринолог розробляє індивідуальну схему лікування відновлення функцій щитоподібної залози.

Регулярні обстеження в ендокринолога потрібні для профілактики розвитку захворювань щитоподібної залози. За даними, отриманими після проведення огляду та аналізів, лікар дасть рекомендації щодо відновлення гормонального фону, призначить медикаментозну терапію для корекції гормональної системи.

Симптоми захворювань ендокринної системи

Причинами гормонального збою можуть бути неправильний спосіб життя, безконтрольний прийом медикаментів, онкологічні захворювання. До основних ознак захворювань ендокринної системи належать:

 • дискомфорт в області шиї та відчуття появи «комка в горлі»;
 • болісні відчуття під час ковтання їжі;
 • постійна сухість у роті;
 • головні болі;
 • вугровий висип;
 • випадання волосся;
 • погіршення пам'яті;
 • уповільнене або прискорене серцебиття;
 • підвищена емоційність;
 • тривожність;
 • набряклість обличчя та тіла;
 • оніміння рук і ніг;
 • загальна слабкість і швидка втомлюваність;
 • сонливість;
 • часте сечовипускання.

Про розвиток ендокринних захворювань у жінок часто свідчать збої менструального циклу, рання менопауза, а також виділення з молочних залоз поза вагітністю та періодом лактації. До симптомів гормонального дисбалансу у чоловіків належать зміни зростання волосяного покриву, збільшення грудей та проблеми з потенцією.

Консультація та лікування в ендокринолога в Ужгороді

Обстеженням і лікуванням щитоподібної залози займається ендокринолог у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород». Рання діагностика порушення функцій ендокринної системи дозволить уникнути їх ускладнень: нервових розладів, проблем із потенцією, раку щитоподібної залози.

Ендокринолог в Ужгороді призначає медикаментозне лікування ендокринної системи, яке спрямоване на відновлення гормонального фону. У разі потреби він також дає індивідуальні рекомендації щодо профілактики захворювань ендокринної системи.

Для запису на консультацію ендокринолога в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом. Наш оператор зателефонує вам, щоб підібрати зручний час для візиту до лікаря.

Островська Тетяна Іванівна
Островська Тетяна Іванівна
Лікар відділення ендокринології

Відгуки про лікарів-ендокринологів у Ужгороді

Відвідала лікаря-ендокрінолога Островську Т.І. Задоволена вичерпною консультацією і корисними порадами. Вдячна за уважність! Лікар УЗД - Гондорчин М.В. Вичерп...
Олена , 05.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалася лікарка Островська Тетяна Іванівна. уважно переглянула аналізи, уважно вислухала та зробила призначення. Дякую вам велике - ви хороша людина
Богдан , 19.04.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю-ендокринологу Островській Тетяні Іванівні за хороший підхід до вирішення моєї проблеми. Також залишилися хороші враження від лікаря Гарч...
Оксана , 28.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-ендокринологів у Ужгороді

Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога за кордон

Лікарі відділення ендокринології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.