Видалення гемангіоми в Ужгороді

Новоутворення шкіри - це не що інше, як неприємний косметичний дефект. Фактори, які провокують появу таких дефектів криються в самому організмі. І будь-які збої в роботі його систем служать поштовхом для формування патології. Причини появи такої патології, як гемангіома, до сьогодні залишаються лише припущенням.

Гемангіома шкіри - це вроджена судинна доброякісна пухлина.

Чому новоутворення розвиваються у дітей, ще до кінця не вивчено. Гемангіома шкіри у дорослих виникає як наслідок недуг, які вражають судинну систему, через тривале перебування під сонячними променями, а також з причини спадковості.

Найчастіше новоутворення з'являється на обличчі і шиї, але зовсім не виключено і розвиток на інших частинах тіла. Також можливо, що розташується гемангіома під шкірою. По виду гемангіома нагадує трохи опуклу пляму червоного кольору. Розміри можуть бути різними. Має тенденцію розростання. Для запобігання негативним наслідкам необхідно негайно вжити заходів з лікування новоутворення.

Лікування гемангіоми шкіри в Ужгороді проводиться в «ОН Клінік Ужгород» із застосуванням новітніх методик і технологій. Видалення гемангіоми виконується радіохвильовим методом, який дозволяє швидко і менш травматично позбутися новоутворення. Радіохвиля діє безпосередньо на уражену ділянку шкіри так, що здорові тканини залишаються непорушними. Це велика перевага методу поряд з іншими способами лікування, до яких відноситься видалення гемангіоми лазером, хірургічним, склерозуючим або опромінювальним шляхом.

Для запису на прийом до лікаря зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті або заповніть форму на сайті «ОН Клінік». Відразу ж можна дізнатися інформацію про те, скільки коштує видалення гемангіоми.

Вартість лікування гемангіоми у Ужгороді

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
300 грн / 285 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
250 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
300 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
300 грн / 285 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
250 грн / 238 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
300 грн / 285 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
100 грн / 95 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Ужгороді

Адреса: Ужгород, пр. Свободи, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі