Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Вибір пацієнта 2018: що скаже рік пройдешній?

Разом із зимовими святами в переддень 2019 року медичний центр «ОН Клінік Суми» і вся мережа «ОН Клінік» святкує ще одну не менш важливу подію – виграш у номінації «Вибір споживача 2018».


Кому довіряли й довіряють пацієнти своє здоров'я?


«ОН Клінік».


Незалежна система оцінки підприємств нашої країни визнала «ОН Клінік Суми» надійною компанією – лідером споживчих симпатій на медичному ринку України. Незалежне опитування споживачів про якість медичних послуг, надаваних центром, підтвердив європейський рівень сервісу обслуговування в мережі «ОН Клінік».


Нагорода сама знайшла переможця. Напередодні новорічних свят медичний центр «ОН Клінік Суми» одержав приємну й несподівану новину від Всеукраїнського галузевого аналітичного центру. За результатами незалежної експертної оцінки «ОН Клінік Суми» внесений до реєстру «Кращих постачальників товарів і послуг». Тепер наш медичний центр входить у список 3 % найпріоритетніших компаній і відтепер вважається однією з найбільш значимих в області медицини.


Ця нагорода – досягнення всієї мережі «ОН Клінік», це роки завзятої праці справжніх професіоналів з великим досвідом роботи в різних медичних галузях, впровадження ноу-хау в діагностиці проктологічних, урологічних, гінекологічних і інших захворювань.
«ОН Клінік» висловлює величезну вдячність усім пацієнтам клініки у всіх містах України за вибір, про який ви не пошкодуєте. Завдяки вам ми одержали горде звання лідера року серед провідних представників в області медицини.


Спасибі за вашу довіру й оцінку.


Мережа медичних центрів «ОН Клінік» щиро дякує Всеукраїнському галузевому аналітичному центру за номінацію й рекомендацію «ОН Клінік Суми» до співпраці, а також висловлює вдячність Асоціації економічної співпраці й розвитку за представлення «ОН Клінік Суми» до Національної програми «Вибір споживача 2018».


Ми виправдаємо довіру й надії кожного.


«ОН Клінік» — це твій вибір і твоя клініка!