Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Відділення проктології в Ужгороді

Бути здоровим – це щастя. Але що робити, якщо ви помітили крапельки крові на білизні або туалетному папері, вам стало боляче сидіти або лежати, з’явився відчутний дискомфорт, з яким самотужки не впоратися?

Більшість з нас не поспішають в медичний центр. Проктологія вселяє жах, тому ми думаємо, що все пройде саме собою.

На жаль, ця думка помилкова. Проктологічні захворювання прогресують з кожною годиною. Більше того, вони становлять небезпеку для всього організму. Наприклад, викликають запори, збої в роботі травної та сечостатевої системи, призводять до онкології. Відділення проктології – спеціалізоване відділення, яке допоможе вирішити існуючу проблему легко та ефективно.

Коли вас турбують неприємні симптоми в області заднього проходу, обов’язково отримайте кваліфіковану консультацію проктолога. З максимальним комфортом зробити це можна в «ОН Клінік Ужгород». Досвідчені фахівці медичного центру використовують революційні та сучасні методики в лікуванні захворювань заднього проходу. Повне збереження конфіденційності гарантує ваш спокій, а швидке та якісне обстеження поряд з ефективним лікуванням швидко позбавлять від проблеми.

Ціна на проктологічні послуги в «ОН Клінік Ужгород» дозволить заощадити ваші гроші. Ви уникнете виснажливих черг в очікуванні на увагу лікаря, маючи можливість записатися на прийом в будь-який зручний час без порушення звичного способу життя. Більше того, тут кожен пацієнт може оплатити курс лікування частинами.

Уже на першому прийомі ви отримаєте необхідний комплекс діагностичних заходів. Проктологія в Ужгороді представлена ​​кваліфікованим персоналом, сучасним обладнанням та малоінвазивними методиками. Лікарі підберуть дієві препарати, детально розпишуть схему лікування та опишуть основні профілактичні заходи для підтримки вашого здоров’я

Пам’ятайте: лікування все одно не уникнути! Рано чи пізно захворювання (анальна тріщина, геморой, поліпи, папіломи і т.д.) дасть про себе знати, але вже не в легкій формі, а з ускладненнями. Навіщо доводити ситуацію до крайності?

Діагностика у проктології: 

Приходьте до відділення проктології в «ОН Клінік Ужгород». Ви отримаєте кваліфіковану медичну допомогу. Не сумнівайтеся!

Запишіться на прийом до проктолога прямо зараз!

Лікарі відділення

Обстеження проктолога - 300 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 250 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.