Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Обстеження й діагностика в проктології

Проблема геморою і інших проктологічних захворювань знайома багатьом людям старше 30-ти років. Однак щоб зібратися з духом і піти на огляд до проктолога, мужності вистачає не всім. З'являються перші симптоми й прояви хвороби, але людина все ще не зважується відвідати лікаря. Якщо так склалося, що ви або ваші близькі зіштовхнулися з такими неприємностями – краще не затягувати й звернутися до професіоналів. Тільки в цьому випадку діагностика в проктології дасть результати й не завдасть незручностей.

Обстеження у відділенні проктології «ОН Клінік Ужгород» дає можливість визначити такі захворювання як:

  • геморой;
  • анальні тріщини ;
  • анальні бахромки та поліпи ;
  • анальні кондиломи та папіломи .

У «ОН Клінік Ужгород» створені найкращі умови для діагностики та лікування проктологічних захворювань. Обстеження у проктолога на первинному огляді включає фізикальне обстеження, ректороманоскопію й аноскопію.

Ректоскоп – це апарат з тонкою трубкою, яка на 25-30 см уводиться в пряму кишку для здійснення дослідження слизової. Аноскоп досліджує пряму кишку тільки на 10 см.

Обстеження в проктології в Ужгороді передбачає огляд лежачи на лівому боці, а в якості анестетика застосовується спеціальний гель. Пам'ятайте, діагностика в проктології потрібна для профілактики, виявлення й виключення будь-яких проктологічних захворювань.

Діагностика у проктолога в Ужгороді має наступні переваги:

  • комфортні умови;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • сучасні методи лікування й діагностики;
  • безболісність процедур;
  • максимальна ефективність використовуваних методик.

Не варто затягувати й гаяти час! Якість обслуговування в «ОН Клінік Ужгород» дозволить вам зберегти ваше здоров'я, запишіться на прийом!

Як підготуватися до прийому? 

Увечері напередодні візиту (о 20:00 та 21:00) необхідно зробити очисну клізму об'ємом 1-1,5 літри за допомогою кружки Есмарха (гумова «грілка» зі шлангом), або звичайної груші. За 3-4 години до огляду робиться ще одна клізма. Воду (яка дорівнює температурі тіла) можна набирати з-під крану.

Якщо з даним способом підготовки виникають проблеми, можна зробити одноразові клізми «Нормакол» або «Норгалакс» - 1 ввечері напередодні візиту і 1 вранці в день візиту. Якщо візит в день запису – 1 клізма «Нормакол» або «Норгалакс» за 2-3 години до візиту.

Також можна підготуватися за допомогою проносного «Фортранс» - ввечері напередодні візиту розвести 1 пакетик на 1 літр води, пити маленькими ковтками протягом години. Почати пити біля 18:00, дія препарату почнеться через 2-3 години.

За день до візиту з раціону повністю виключаються кисломолочні продукти, газовані напої, сирі овочі та фрукти, а також гостре, жирне, смажене й алкоголь. Вранці в день прийому - легкий сніданок. Якщо візит запланований у другій половині дня, пацієнту необхідно припинити прийом їжі за 3 години до огляду. Останній прийом їжі напередодні візиту має бути не пізніше 19:00.

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.