Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування анальних кондилом і папілом в Ужгороді

Анальні кондиломи й папіломи вражають шкіру зовні й усередині заднього проходу.

Вони можуть з'явитися навіть на статевих губах у жінок або статевому органі чоловіка. З невеликих цяток і наростів гострі кондиломи швидко змінюються в розмірах, доставляючи масу незручностей і викликаючи біль.

Кондиломи анального отвору — проблема, яка стосується всіх незалежно від віку й статі. Виділення слизу, свербіж, печіння, кровоточивість і відчуття стороннього предмета в анусі — розповсюджені ознаки захворювання. Які причини таких непрошених гостей?

До основних факторів, що провокують це проктологічне захворювання, відносять:

  • вірус папіломи людини (ВПЛ);
  • недотримання правил інтимної гігієни.

Видалення анальних кондилом — обов'язкова процедура. Якщо ігнорувати їхню появу, незабаром можна близько познайомитися з пухлинами злоякісного характеру.

У «ОН Клінік Ужгород» ви завжди отримаєте кваліфіковану медичну допомогу й швидко впораєтеся з недугою. Кожному пацієнтові гарантоване збереження конфіденційності. Яке ж лікування пропонує «ОН Клінік Ужгород»?

Видалення анальних кондилом і папілом

У «ОН Клінік Ужгород» анальні папіломи видаляють за допомогою апарата «Сургітрон» у комбінації із противірусною терапією. Це сучасні варіанти лікування, засновані на радіохвильовому методі в комбінації з медикаментозним впливом. Процес не викликає болю й утворення некрасивих рубців.

Якщо вам дошкуляє папілома в анальному отворі — запишіться на прийом до лікаря-проктолога в «ОН Клінік Ужгород». Ви отримаєте ефективне лікування в амбулаторних умовах без необхідності госпіталізації. Ваше здоров'я — у ваших руках!

 

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.