Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями в Ужгороді

Ефективність та безпечність методу лігування гемороїдальних вузлів для лікування геморою на 2-3 стадії зумовили його широке застосування в проктології. В «ОН Клінік Ужгород» цю процедуру проводять досвідчені лікарі-проктологи на базі сучасного обладнання, що гарантує пацієнтові відновлення здоров'я без необхідності додаткового лікування.

 

Що таке латексне лігування?

Латексне лігування - це процедура ізоляції гемороїдального вузла, утвореного на стінці вени прямої кишки. Геморой розвивається через запалення і зміни еластичності судинної стінки, внаслідок чого вона деформується і утворює вузол. Так як запалена стінка судини стоншена, то вона схильна до розриву, що може привести до ректальної кровотечі, анемії і інфікування організму.

 

Переваги процедури лігування латексними кільцями в тому, що цей безопераційний вид лікування:

 

 • проводиться амбулаторно і малоінвазивним способом;
 • виконується під місцевою анестезією;
 • триває всього 20 хвилин за сеанс;
 • має короткий реабілітаційний період;
 • ефективний в більшості випадках;
 • протікає безболісно і з мінімальною крововтратою.

Як проходить процедура лігування гемороїдальних вузлів в Ужгороді?

Лікування геморою за допомогою цієї методики починається з огляду пацієнта лікарем і призначення деяких лабораторних тестів при необхідності. Зазвичай ці тести складаються з УЗД органів черевної порожнини та ендоскопічного обстеження стану слизової оболонки кишечника.

 

Сама процедура проводиться на проктологічному кріслі за допомогою спеціального інструменту - лігатора.

 

Процедура лігування включає:

 

 • обробку анального каналу знеболюючим гелем;
 • введення в пряму кишку аноскопа з підведеним до нього лігатором;
 • втягування гемороїдального вузла в головку лігатора за рахунок створеного вакууму (за допомогою відсмоктування з негативним тиском);
 • накладення латексного кільця на підставу вузла;
 • видалення лігатора з прямої кишки.

Після процедури пацієнт протягом 1-3 днів може відчувати певний дискомфорт і болі в параректальної області, які успішно купіруються медикаментозно. Курс процедур нерідко складається з 2-3 підходів, так як за один сеанс лігується один вузол. В цілому, з урахуванням інтервалів між сеансами, тривалість лікування становить близько місяця.

 

Фахівці нашої клініки рекомендують не застосовувати недостовірні народні методи лікування, а звернутися за професійною допомогою. Щоб записатися на консультацію до лікарів «ОН Клінік Ужгород», Ви можете зателефонувати нам або заповнити онлайн форму на сайті з зазначенням бажаної дати і часу прийому.

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.