Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування анального свербежу в Ужгороді

Анальний свербіж – захворювання, для якого характерне подразнення й почервоніння в області заднього проходу. Погодьтеся, це дуже делікатна й украй неприємна проблема. Крім того, свербіж в анальному отворі завдає безліч естетичних і психологічних проблем. Особливо це проявляється в нічний час і при терті з одягом.

Некомфортно й невпевнено себе почуває людина, яка перебуваючи між сторонніх людей, мучиться від свербежу. Фахівці «ОН Клінік Ужгород» успішно вирішують цю проблему за допомогою сучасних методик. Сьогодні усунути свербіж біля анального отвору можна в умовах комфортної клініки без наслідків і ускладнень.

Причини свербежу в анальному отворі

Причини анального свербежу можуть бути найрізноманітнішими. Неприємна проблема може свідчити про наявність гельмінтів, про геморой і інші захворювання прямої кишки, про грибкові захворювання або про порушення правил особистої гігієни. Свербіж анальної області може бути вторинним і первинним. Вторинний свербіж є супровідником певного захворювання.

Лікування анального свербежу в «ОН Клінік Ужгород» має наступні переваги:

  • комфортні умови;
  • висока ефективність використовуваних методик;
  • лікування без болю й операцій;
  • індивідуальний підхід.

Для початку лікар проводить огляд стану прямої кишки, що дозволить зрозуміти, чому з'явився свербіж навколо анального отвору. У випадку виявлення геморою, призначаються спеціальні мазі, креми, також може використовуватися латексне лігування. І ніяких операцій!

Підводячи підсумки можна сказати, що свербіж в анальному проході виліковний. Потрібно лише вибрати гідну клініку з гарною репутацією. Не варто займатися самолікуванням і вдаватися до нетрадиційної медицини. Обов'язково потрібно з'ясовувати причини свербежу анального отвору. У цьому вам допоможуть проктологи медичного центру «ОН Клінік»!

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.