Суми , вул. Харківська, 23 / , 0 800 30 77 33 цілодобово
Відеоконсультація
Как добраться в клинику

Відділення проктології в Сумах

Медичний центр «ОН Клінік Суми» з 2009 року успішно допомагає своїм пацієнтам справитися з проктологічними проблемами і назавжди позбутися від різних захворювань прямої кишки.

Основною перевагою лікування в сумській філії міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік» є безопераційне позбавлення від захворювань прямої кишки.

Високий рівень обслуговування, кваліфіковані фахівці, революційні методи лікування – ось далеко не повний список факторів, що сприяють швидкому, безболісному позбавленню від таких неприємних захворювань, як:

 • геморой;
 • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
 • анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса;
 • анальні бахромки;
 • криптит;
 • запори;
 • анальний свербіж.

Під час першого візиту до відділення проктології «ОН ​​Клінік Суми» пацієнт зі скаргами на болі в задньому проході та болі після дефекації проходить безболісну комплексну відеодіагностику, в яку входить ректороманоскопія, аноскопія, пальцеве дослідження прямої кишки і, звичайно ж, детальну консультацію фахівця. Потім проктолог Суми пропонує варіанти лікування, які підходять індивідуально даному пацієнтові, з урахуванням всіх можливих особливостей та супутніх захворювань.

Проктологи медичного центру використовують інноваційні методи лікування, що дозволяють пацієнтові проходити курс без відриву від звичного способу життя, амбулаторно, а головне безболісно, ​​в стислі терміни і зручний час.

Огляд проктолога (проктологія) допоможе поставити точний діагноз, і вже під час першого візиту в центр проктології можна почати лікування. Процедури нетривалі (займають від 10 хвилин до 1 години) і відразу ж усувають дискомфорт, зменшують прояви симптомів захворювання і полегшують загальний стан пацієнта. Дискомфорт в задньому проході більше не буде докучати Вам!

Крім того, під час звернення з проктологічними проблемами до «ОН Клінік Суми», кожному пацієнтові доступні наступні привілеї:

 • безболісна точна діагностика. Використовуються високотехнологічні інструменти. Ректоскоп дозволяє виводити на екран монітора стан слизової прямої кишки. Таким чином, пацієнт отримує можливість спільно з лікарем стежити за процесом одужання;
 • революційні методи лікування. Застосовуються виключно безопераційні методики: дезартерізація, інфрачервона коагуляція, лігування латексними кільцями (латексне лігування), а також консервативне лікування унікальними препаратами, розробленими в міжнародній мережі медичних центрів «ОН Клінік»;
 • рівень обслуговування та делікатне ставлення до проблеми. Для психологічного комфорту пацієнта дотримується сувора конфіденційність. Запис на прийом відбувається попередньо за телефоном;
 • можливість поетапної оплати курсу лікування і знижки на лікування для певних категорій громадян.

Вартість прийому лікарів проктології у Сумах

Проктологія

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
250 грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
180 грн.
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
250 грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
180 грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
250 грн.

Youtube ON Clinic

Лікарі відділення

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30 Сб: 9:00 - 17:00, НД (07.02.2021 та 21.02.2021) 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 цілодобово

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік