Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Питання та відповіді по урології


Урологія
Добрий день, мені 18 років і у мене не виділяється сперма. Веду здоровий спосіб життя, не курю, не п'ю, займаюся спортом. Що це може бути?
Отвечает:
Грейліх Денис Андрійович

Лікар-уролог, андролог. Вища категорія. Стаж 20 років.

В першу чергу необхідно з'ясувати чи дійсно сперма не виділяється (ретроградна еякуляція) або відбувається її виділення в просвіт сечового міхура. Для визначення діагнозу необхідно зробити УЗД мошонки та передміхурової залози, здати аналізи на гормональний профіль і пройти консультацію у лікаря.

24.09.2020
Урологія
Добрий день, помітив на члені невеликий прищик, за гігієною стежу, мию кожен день, статевих стосунках не було, до лікаря не ходив, так як тільки недавно проблему. Що це може бути?
Отвечает:
Грейліх Денис Андрійович

Лікар-уролог, андролог. Вища категорія. Стаж 20 років.

Описані симптоми можуть бути ознакою ВПЛ або якоїсь бактеріальної інфекції. Для постановки точного діагнозу необхідно пройти обстеження в уролога, а так же здати лабораторні дослідження для визначення збудника захворювання. Так само, хочу звернути вашу увагу, що займатися самолікуванням в даному випадку небезпечно, тому що воно може привести до зміни картини симптоматики, що поведе лікаря по хибному шляху при подальших обстеженнях. Подібні захворювання мають схожу картину симптомів, проте абсолютно різні методи лікування.

24.09.2020
Урологія
У мене на голівці пеніса з'явилося почервоніння, схоже на висип або плями. Від головки члена йде неприємний запах, що це може бути?
Отвечает:
Куркутов Олександр Антонович

Лікар-уролог. Стаж роботи 3 роки.

Добрий день. Це може бути інфекція нижніх сечових шляхів, але потрібно визначитись чи це специфічна флора чи неспецифічна флора, попередньо діагноз буде: баланопостит з явищами неспецифічного уретриту, для верифікації діагнозу потрібно брати мазочки на специфічну флору + бак. посів та кров на герпетичну інфекцію і сифіліс, після результатів аналізів лікування призначається згідно даних обстеження. Діагноз може змінитись.

27.08.2020
Урологія
Добрий день. При відкритті головки члена зауважив, що не до кінця відкривається головка, так як крайня плоть приросла. Підкажіть, будь ласка, чи можна від цього позбутися не вдаючись до хірургічного втручання і як?
Отвечает:
Куркутов Олександр Антонович

Лікар-уролог. Стаж роботи 3 роки.

Добрий день. Вірогідний діагноз - синехії крайньої плоті. Обов’язково потрібно дообстеження на цукровий діабет, мазки на грибкову та бактеріальну флору. Лікування полягає у відділенні внутрішнього листка крайньої плоті від голівки механічним шляхом під місцевим знеболенням. Для максимальної безпеки пацієнта рекомендую провести мікрооперацію за допомогою радіохвильового методу – вона дає можливість зробити процедуру абсолютно безкровною. Подальше лікування буде включати: нестероїдні протизапальні препарати, ванночки з ромашки, при потребі антибактеріальна терапія. Якщо не лікувати дану патологію може виникнути баланопостит (запалення крайньої плоті та голівки), фімоз, як ускладнення парафімозу защемлення голівки статевого члена.

27.08.2020
Урологія
Що робити, якщо у мене занадто чутлива голівка члена? Через це занадто швидко відбувається сім'явиверження при статевому акті. Пробував презервативи з анестетиком - не завжди допомагає. Як зробити головку члена менш чутливою і налагодити інтимне життя?
Отвечает:
Грейліх Денис Андрійович

Лікар-уролог, андролог. Вища категорія. Стаж 20 років.

Підвищена чутливість головки члена може бути фізіологічної, а також наслідком хронічних запальних захворювань сечостатевої системи (уретрит і простатит), судинних порушень, досить частою причиною є метаболічний синдром і цукровий діабет. Для визначення тактики рішення Вашої проблеми необхідно виключити запальні, судинні і метаболічні порушення. Необхідно провести: доплерографію судин статевого члена, біотезіометрію головки статевого члена, урогенітальний мазок, мікроскопію еякуляту, біохімічний аналіз крові, глюкозу крові.
Виходячи з результатів аналізів підбирається тактика корекції цієї проблеми: медикаментозне лікування, фізіотерапія, ударно-хвильова терапія і т.д. Уважне ставлення до себе і свого здоров'я, а так само раціонально підібране лікування допоможуть налагодити інтимне життя.

27.07.2020
Урологія
Добрий день. Після анального сексу без презерватива з'явилися жовті виділення з члена і боляче писати. Чому з'явилися виділення з пеніса і що робити?
Отвечает:
Грейліх Денис Андрійович

Лікар-уролог, андролог. Вища категорія. Стаж 20 років.

Найімовірніше, дана симптоматика пов'язана з попаданням кишкової флори в сечовипускальний канал (уретру) і його запалення. Для визначення подальшої тактики необхідно зробити урогенітальний мазок. Запалення сечовипускального каналу може стати причиною запалення передміхурової залози, тому необхідно виконати так само мікроскопію еякуляту. Виходячи з результатів аналізів підібрати раціональну терапію.

27.07.2020
Урологія
Доброго дня. Ми з чоловіком плануємо дітей. Здали аналізи і у нього в спермограмі не виявлено живих спермотазоідов. У нас в Ізмаїлі кажуть, що лікування не можливо. Це може бути пов'язано з простатою і можливо будь-яке лікування? Спасибі
Отвечает:
Куркутов Олександр Антонович

Лікар-уролог. Стаж роботи 3 роки.
Доброго дня, потрібно бачити результат спермограми, як варіант потрібно дообстеженя: гормональна панель, аналіз простатичної рідини, УЗД органів калитки. Порушення в спермограмі можуть бути різні: варікоцеле, гормональні порушення, запальні процеси в нижніх сечових шляхів і тільки на останньому місці це генетичні порушення. 27.05.2020
Урологія
Добрий у мене така проблема: раніше в мене завжди був сильний статевий потяг, ерекція була стабільна і сім’явивергання бурхливе, зараз знизився статевий потяг, ерекція не завжди стабільна, швидке сім’явивергання і не таке бурхливе, як раніше, сперма як би витікає частинами зі статевого члена, а раніше вона вистрілювала. Щоб це могло бути і наскільки це серйозно?
Отвечает:
Репрінцев Владислав Леонідович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.
Доброго дня! Зниження лібідо в поєднанні з еректильною дисфункцією – привід обстежити гормональний фон. Так само порушення ерекції може бути обумовлено судинними порушеннями, патологією ЦНС. Щоб зробити попередні висновки і скласти план обстеження, необхідно знати анамнез захворювання, анамнез життя. Перелік обов’язкових першочергових досліджень: – УЗД простати – доплерографія судин статевого члена – аналіз на ЗПСШ – визначення концентрації тестостерону в крові. В нашій клініці проводиться повний цикл діагностичних заходів, після чого лікарі урологи-андрологи поставлять остаточний діагноз, і вже після цього можна буде говорити про лікування і робити прогноз. 30.01.2014
Урологія
Добрий вечір! Мені 24 роки. Вже більше року намагаюся впоратися з передчасним сім’явиверганням. Статевий акт триває 2 хв. максимум, за цей час я сильно збуджуюся і не можу стримувати. Відразу після закінчення відчуваю сильну чутливість головки, неприємно навіть доторкнутися. Скажіть, як швидко і як можна позбутися від цього, і яка вартість лікування?
Отвечает:
Репрінцев Владислав Леонідович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.
Доброго дня! Одразу говоримо, що вартість лікування та його тривалість можна визначити лише після очної консультації та обстеження. Варіанти лікування – медикаментозне лікування з використанням препаратів загальної аптечної мережі України і фірмових препаратів виробництва корпорації «ОН Клінік», фізіопроцедури, комбіноване лікування. В багатьох випадках може знадобитися інструментальна корекція вуздечки статевого члена. Таким чином, діапазон лікування передчасного сім’явивергання становить від 500 до 3500 грн. Від вибору методу лікування так само залежить і тривалість лікування (в середньому від 2-3 тижнів до 2-3 місяців). Окремо необхідно виділити неврологічну групу причин, які вимагають спільного лікування з невропатологом або психотерапевтом. Звертайтеся, будемо раді допомогти! 08.01.2014
Урологія
Доброго дня! З’явилися зміни кольору головки члена. Сам по собі колір нормальний, в ерегованому стані насичено-червоний (чого раніше не було) і замість гладкої шкіри, видно маленькі чи то горбки, чи то цяточки. Аналізи здавав, все в нормі. З чим можуть бути пов’язані ці зміни?
Отвечает:
Єрошенко Ігор Олександрович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 25 років.
Доброго дня! Зміна кольору головки статевого члена в стані ерекції може бути обумовлена судинними змінами. Але в поєднанні з наявністю дрібноточкового висипу можна думати про інфекційне запалення (кандидоз, герпетична інфекція). Для проведення диференціальної діагностики важливе значення мають анамнез захворювання (незахищені статеві контакти, використання нових презервативів, прального порошку і т. п.), візуальний огляд та лабораторна діагностика (мазок з уретри не є діагностикумом для вірусів). Запрошуємо Вас на очну консультацію. Наші лікарі-урологи будуть раді Вам допомогти! 11.11.2013
Урологія
У нас така проблема. Мій батько 74-річного віку, останні півроку став проявляти нездоровий потяг до жіночої статі. Мама померла ще 15 років тому, з тих пір жив сам і ось тобі й маєш. За кожною спідницею бігає. Уролог, до якого звернулися за порадою, сказав так: «Дайте баті нат...ся перед смертю», ніякі обстеження не проводилися. В туалет він звичайно встає ночами часто, а так начебто дуже жвавенький. Чи можна потрапити до адекватного лікаря? Або теж відправите розважатися? Дякую!
Отвечает:
Репрінцев Владислав Леонідович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.
Доброго дня! Різке посилення статевого потягу є наслідком викиду тестостерону. З урахуванням віку пацієнта насамперед потрібно думати про рак передміхурової залози. У Вашого батька є характерні скарги для об’ємного утворення ПЗ, в кращому випадку це аденоматозний вузол, але потрібно розбиратися. Записуйтеся на прийом, лікарі урологи-андрологи «ОН Клінік» будуть раді допомогти! Первинне обстеження обов’язково буде включати УЗД простати, навіть на підставі цього дослідження можна робити попередні висновки, якщо буде необхідно – береться кров на визначення онкомаркера (ПСА). Відповідно до результатів Ви отримаєте детальну консультацію стосовно діагнозу і подальшої тактики поведінки. 08.08.2013
Урологія
Доброго дня! Мені 60 років. В інформації клініки зазначено, що безопераційне лікування аденоми передміхурової залози здійснюється тільки на ранніх стадіях. 1. Ви встановлюєте стадію аденоми в ході первинного обстеження (консультації)? 2. У разі ранньої стадії аденоми чи даєте Ви рекомендації щодо подальших дій? Дякую за відповідь.
Отвечает:
Репрінцев Владислав Леонідович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.
Доброго дня! Так, у нашій Клініці проводиться консервативне лікування ДГПЗ (аденоми) тільки на ранніх стадіях. Остаточний діагноз буде встановлено в ході первинного обстеження, з урахуванням віку можливо необхідно буле виключення онкопатології (для цього здається аналіз – онкомаркер ПСА) і повторна (безкоштовна) консультація лікаря. У тих випадках, коли лікування в наших умовах неможливо, лікар-уролог дасть докладні рекомендації щодо подальшої тактики (необхідне оперативне втручання, його обсяг, можливі наслідки і т. п., доцільність підтримуючої терапії), за необхідності випише направлення на госпіталізацію. 08.08.2013

Останні статті у блозі

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік