Полтава , пр. Першотравневий, 18-А , 0 800 30 77 33 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Обстеження й діагностика в урології «ОН Клінік Полтава»

Враховуючи, як складно чоловікові зізнатися в наявності сексуальних проблем навіть собі, не дивно, що зустріч з лікарем-урологом він найчастіше відкладає на невизначений час. Фахівці «ОН Клінік Полтава» приклали максимум зусиль, щоб пацієнти урологічного відділення почували себе комфортно й розслаблено. Таким чином, чоловіки легше долають психологічний бар'єр і звертаються за професійною допомогою вчасно.

В «ОН Клінік Полтава» не можна зіткнутися з проблемою лікарняних черг і масою знайомих осіб із сусідніх будинків. Конфіденційність відвідувань – важливий момент у такому інтимному питанні, як урологія. На вході пацієнтів зустріне доброзичливий персонал, який допоможе оформити особисту медичну карту, запропонує напої й проведе до кабінету лікаря. Такі деталі, звичайно, не головне, але саме вони створюють атмосферу довіри й комфорту. Але ж будь-яке лікування в рази ефективніше, якщо пацієнт довіряє своєму лікареві.

Урологічне обстеження починається в кабінеті УЗД. Дослідження передміхурової залози необхідно робити при будь-якій скарзі на статеву сферу. Простату досліджують як трансректально, так і трансабдомінально – за бажанням пацієнта.

Результати ультразвукового обстеження разом з медичною картою передаються урологу. Він збирає анамнез, допомагає розібратися в психологічних питаннях і проводить діагностичні процедури:

  • пальцеве дослідження передміхурової залози. Незамінний метод дослідження, що дозволяє перевірити еластичність консистенції простати й безболісність відчуттів пацієнта;
  • доплерографія. Цей сучасний метод дослідження судин статевого члена заснований на ефекті Доплера. Він дозволяє досліджувати рух крові в судині, напрямок і швидкість і визначити область порушення кровообігу, знайти перешкоди (бляшки, тромби) і встановити ступінь ураження судин статевого члена. Доплерографія – абсолютно безболісне й нешкідливе обстеження, тому може проводитися неодноразово;
  • біотезіометрія статевого члена. За допомогою апарату, заснованого на принципі електромагнітної вібрації, досліджується чутливість пеніса і його іннервація. Знижена чутливість до впливу вібрацій говорить про ушкодження нервових закінчень;
  • вазоактивний тест (виконується за показаннями). Одноразова ін'єкція спеціальної речовини певної концентрації для перевірки механізму ерекції й визначення причин його порушення. Завдяки комплексному підходу, уже на першому візиті стає можливим виявити природу урологічних проблем і допомогти пацієнтові позбутися їх.

Підготовка до обстеження

За годину до прийому (якщо планується проведення УЗД) необхідно наповнити сечовий міхур – випити 1 літр води без газу. Якщо планується здача аналізів – за 3 години перед прийомом не мочитися. За день до прийому не рекомендується вживати алкогольні напої, а також потрібно утриматися від статевих контактів.

Вартість прийому лікарів у Полтаві

5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Урологія

Первинний прийом лікаря-уролога
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія.
250 грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія, УЗД
360 грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
Менше 3-х місяців з дати останнього візиту
210 грн.
Повторний прийом лікаря жіночого уролога
210 грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом жіночого уролога
210 грн.

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Отзывы о урологів ОН Клиник в Полтаві

Останні статті у блозі по урології

Youtube ON Clinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 цілодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік