Полтава , пр. Першотравневий, 18-А , 0 800 30 77 33 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Простатит – лікування в «ОН Клінік Полтава»

Кожен полтавський уролог скаже, що найпоширеніше захворювання передміхурової залози – простатит – значно помолодшало й сьогодні зустрічається навіть в 20-річних. Але не кожен зможе запропонувати адекватну терапію, діючу й одночасно безпечну для організму пацієнтів. На тлі простатиту (запалення простати) у багатьох чоловіків виникають проблеми з потенцією й з інтимним життям. У таких випадках украй небезпечно лікувати симптоми, не приділяючи уваги причині. Тому лікування хронічного простатиту й будь-якого іншого урологічного захворювання повинне проходити суворо під наглядом лікаря.

Адже саме простатит у чоловіків стає причиною еректильної дисфункції, зниження працездатності, супроводжуючих неврозів і депресій. Тому, так важливо при перших же симптомах – болях у паху, проблемах з ерекцією, прискореному сечовипусканні – звернутися до кваліфікованих фахівців за допомогою. У першу чергу, для того, щоб установити природу захворювання.

У міжнародному медичному центрі «ОН Клінік Полтава» діагностика простатиту займає 40 хвилин, але при цьому включає УЗД, пальцеве ректальне обстеження, доплерографію, біотезіометрію, фізикальне обстеження й допомагає скласти цілісну картину захворювання. Результати діагностики, інфекційне або неінфекційне походження, стадія розвитку простатиту, вік пацієнта, супутні захворювання – усе це впливає на методи лікування простатиту.

Багаторічний досвід і напрацювання фахівців «ОН Клінік» дозволяють скласти індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта (саме в цьому й полягає ефективне лікування простатиту):

  • антибактеріальна терапія – призначена у випадку інфекційної природи простатиту для усунення осередків інфекції;
  • фізіопроцедури – особливо ефективні в якості підтримуючої терапії;
  • унікальні препарати, розроблені й виготовлені усередині мережі «ОН Клінік». Їхня ефективність під час лікування простатитів обумовлена високим відсотком різноманітних натуральних інгредієнтів, узятих у відповідних пропорціях. Дієвість препаратів підтверджується успішним одужанням мільйонів чоловіків в усьому світі.

Комплексний підхід до лікування, сучасне оснащення кабінетів, європейський рівень обслуговування, повна конфіденційність прийому уролога – неповний перелік переваг, які доступні кожному пацієнтові урологічного відділення «ОН Клінік Полтава». Тому в полтавчан більше не має виникати питань «де лікувати простатит» і «як позбутися простатиту». Телефонуйте в «ОН Клінік», і досвідчений уролог (Полтава) допоможе вилікувати це неприємне захворювання!

Вартість прийому лікарів у Полтаві

5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Урологія

Первинний прийом лікаря-уролога
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія.
250 грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія, УЗД
360 грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
Менше 3-х місяців з дати останнього візиту
210 грн.
Повторний прийом лікаря жіночого уролога
210 грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом жіночого уролога
210 грн.

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Отзывы о урологів ОН Клиник в Полтаві

Останні статті у блозі по урології

Youtube ON Clinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 цілодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік