Полтава , пр. Першотравневий, 18-А , 0 800 30 77 33 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Передчасне сім’явиверження – лікування в «ОН Клінік Полтава»

Передчасне сім’явиверження – проблема, яка часто супроводжує юнаків у період становлення сексуального життя. Але, на жаль, за підрахунками урологів, у Полтавській області високий і відсоток зрілих чоловіків, які виплескують свою пристрасть занадто швидко. У ситуації, коли сім’явиверження відбувається або до статевого акту (рання еякуляція), або відразу після його початку – регулярно опиняються близько 30% чоловіків. І найчастіше в цьому винна не лише молодість і недосвідченість.

Під час звернення пацієнта зі скаргою на раннє сім’явиверження (прискорену еякуляцію) урологи «ОН Клінік Полтава» досліджують статеву сферу на предмет:

  • підвищеної чутливості голівки статевого члена. Одна з найпоширеніших причин. Може бути вродженою й набутою, але проявляється постійно.
  • простатиту. Збільшення й запалення передміхурової залози може викликати везикуліт – запалення сім’яних міхурців, у яких накопичується сперма перед сім’явиверженням. Запалившись, стінки сім’яних міхурців стають чутливішими. І сім’явиверження може початися навіть при невеликому порушенні.
  • психогенних факторів. У деяких чоловіків – через особливості психіки, комплекси, страхи – під час статевого акту напруга в певному відділі кори головного мозку може наростати занадто швидко. Це призводить до прискореного сім’явиверження й оргазму. Чоловік не здатний контролювати тривалість статевого акту, і відбувається мимовільне сім’явиверження.

Після комплексної діагностики, необхідної при проблемі прискореної еякуляції (її ще називають швидке сім’явиверження), розробляється індивідуальна схема лікування. Урологи «ОН Клінік Полтава» використовують кілька різних підходів, спрямованих на усунення причини захворювання. Лікування передчасного сім’явиверження обов'язково вимагає індивідуального підходу. Препарати й процедури, які підійшли Вашим знайомим, Вам можуть тільки нашкодити. Пам’ятайте про це!

У лікуванні використовуються останні досягнення медицини й фармакології, фізіотерапевтичний комплекс процедур, психологічні прийоми.

Такий персоналізований підхід забезпечує кожному пацієнтові урологічного відділення «ОН Клінік Полтава» успішне одужання без побічних ефектів для організму. Перших результатів можливо досягти відразу після початку терапії. Надалі ефект закріплюється, у пацієнтів з'являється впевненість у власних силах. А при дотриманні рекомендацій лікаря – процес сім’явиверження стає налагодженим і повністю контрольованим самим пацієнтом.

Так що тепер питання про те, як позбутися передчасного сім’явиверження, для полтавських чоловіків більше не актуальне – лікування раннього сім’явиверження найбільш ефективне й безпечне в «ОН Клінік Полтава».

Вартість прийому лікарів у Полтаві

5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Урологія

Первинний прийом лікаря-уролога
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія.
250 грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД
Включає: збір анамнезу, фізикальне обстеження, доплерографію, біотезіометрія, УЗД
360 грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
Менше 3-х місяців з дати останнього візиту
210 грн.
Повторний прийом лікаря жіночого уролога
210 грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом жіночого уролога
210 грн.

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Отзывы о урологів ОН Клиник в Полтаві

Останні статті у блозі по урології

Youtube ON Clinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 цілодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік