Полтава , пр. Першотравневий, 18-А , 0 800 30 77 33 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Фізіотерапевтичне відділення в Полтаві

У Західній Європі та США якість лікування вже давно вимірюється не лише його ефективністю, а й ступенем безпеки для організму пацієнта в цілому.

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» прагне підтримувати ці стандарти і для своїх пацієнтів.

Ми проводимо:

Саме тому, в медичному центрі, крім традиційних методів лікування, представлений широкий спектр фізіопроцедур: лазерне випромінювання, вібрація, вакуумна аспірація, магнітотерапія, ультразвук. 

Їх використання – в комплексі з медикаментозною, радіохвильовою, гормональною терапією або окремо від неї – дозволяє прискорювати процес одужання, посилювати ефективність лікування та багаторазово зменшувати ймовірність побічних ефектів.

За допомогою фізіотерапії гінекологи проводять лікування запальних процесів, герпес-інфекцій, спайкових процесів, менструальних дисфункцій, ЗПСШ та інших гінекологічних захворювань. Медикаментозні препарати засвоюються швидше, і відбувається оздоровлення жіночого організму в цілому.

Надзвичайно різноманітний комплекс процедур, що використовується в урологічному відділенні:

У лікуванні захворювань простати – гострого та хронічного простатиту, аденоми простати – ефективні: лазерний комплекс на апараті «Мустанг 2000», електростимуляція, вакуумна аспірація. Поєднання процедур позитивно впливає на мікроциркуляцію і кровотворення, покращує проникність для лікарських препаратів, підвищує активність ендокринних органів, надає протизапальний, знеболюючий, імуностимулюючий та протинабряковий ефект.

Для відновлення та посилення потенції показані, в першу чергу, такі процедури, як вакуумна аспірація, лазерне випромінювання та електростимуляція. Вони покращують кровотік в судинах статевого члена, підсилюють дію обмінних процесів, гальмують атрофію м’язів, відновлюють активність нервово-м’язового апарату органу, що стимулюється. Крім того, електростимуляція використовується для корекції процесу сім’явипорскування.

Оптимальний комплекс процедур, інтенсивність випромінювання, довжину хвиль, частоту вібрації та інші параметри лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта на основі даних анамнезу та результатів діагностики.

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 цілодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік