Фізіотерапія - медичний центр ОН Клінік Одеса

Фізіопроцедури після операції сприяють швидкому відновленню пацієнта. Вони допомагають повернути тонус нашого тіла і, що найголовніше, в комплекс проведення фізіопроцедур не входить вживання лікарських препаратів, тобто після їх застосування не буде ніяких побічних ефектів та негативних наслідків для організму.

Термін «фізіопроцедури» включає в себе широкий комплекс різних лікувальних методик, суть яких полягає у впливі на організм людини таких фізичних факторів, як електромагнітні хвилі, тепло, холод, різні види випромінювань (ультрафіолетове, інфрачервоне і т.п.), ультразвук, магнітне поле.

Незважаючи на те, що фізіопроцедури мають високу ефективність їх не можна розглядати, як самостійний метод лікування (за винятком початкових стадій розвитку захворювання). Максимальний позитивний ефект фізіопроцедури приносять в комплексі з іншими інструментами медикаментозного впливу.

У лікарській практиці медичного центру «ОН Клінік Одеса» фізіопроцедури знайшли широке застосування в таких областях як гінекологія, урологія, проктологія та дерматологія. В клініці використовується сучасне обладнання для проведення фізіопроцедур, яке дозволяє досягти максимального позитивного ефекту від їх застосування.

Щоб записатися на прийом в «ОН Клінік Одеса», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на нашому сайті.

Фахівці «Фізіопроцедури»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік